2777
2789

بچه ها من از فامیلمون خوشم میاد اما اون منو ندیده من چند بار تو مراسم دیدمش،اون اما چون کلی شلوغ بود متوجه من نشد اصن 

خونشونم عید به عید میریم که اونم شاید خونه نباش ،

خانوادش خیلی منو دیدنی ازم تعریف میکنن،

مخصوصا پدرش همش میگه چقدر قشنگی،

چقدر خانمی🚶

بعد وضع مالی ما از اونا بالاتره اما خب سبک زندگی اونا خیلی لاکچری و باکلاس تر از ما هست،برادر خواهراش مهاجرت کردن،

اهل رل زدن و اینام نیستم بابام آدم حساسیه:)و خب فامیلم هستن کلا نمیشه:)میگم کاش بیاد یهو خواستگاری😭😂❤️

Boş ver be gitsin:)Allah büyük🤍Her acının bir ahı vardır🙂Bir of çekersin biter her şey...........

با طلا گرمی 5 تومن دیوونس مگه زن بگیره 🥹🍼

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶او خداوند ناممکن هاست، تو برممکن ها گریه میکنی؟🩵🌈چنان روزی رسان روزی رساند که صد عاقل از آن حیران بماند️🩷😇

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
ممکنه بیاد اسی چون مامان باباش پسندیدنتاون اهل رل هیت؟

نمیدونم اما بعید میدونم لیسانس فیزیوتراپی گرفته الانم داره کنکور میده برا دندون پزشکی ،فک نکنم وقت این کارارو داشته باش،کلا همیشه با خانوادشه،مسافرت ،بیرون 

فک نکنم

من خودمم پشت کنکورم ۳ ساله ،هرسه سال پرستاری،مامایی ،رادیولوژی اوردم که نرفتم موندم برای پزشکی

Boş ver be gitsin:)Allah büyük🤍Her acının bir ahı vardır🙂Bir of çekersin biter her şey...........
2805
اصلا مخ نزن.به خودت ارزش بدهمرد باید عاشق تر از زن باشه.مرد باید به زن ارزش بدهاین ازدواجایی که زن م ...

مخ که کاری نمیتونمم بکنم😂😭بابام انقد حساسه که،

توکل باید کنم فقط😂😂

2801