2777
2789

باشه که هرموقع رفتم خرید لازمم میشه😁

گوشت گوسفندی،تخم مرغ،سویا،سبزی آش،سبزی قورمه،سبزی کوکو

نان،برنج،روغن مایع،روغن زیتون،رب گوجه،ماکارونی،ارده،شیره انگور،آبلیمو،گلاب،سس کچاپ،زیتون،خیارشور،ترشی

ماست،کره گاوی،کشک،شیر،پنیر

گوجه فرنگی،پیاز،سیر،سیب زمینی

نخود،لوبیا قرمز،لوبیا سفید،لوبیا چیتی،عدس،لپه

قند،خرما،چای سیاه،دمنوش به سیب،عسل

دستمال کاغذی،پوشک بچه،نوار بهداشتی،مایع ظرفشویی،مایع دستشویی،پودر لباسشویی،نرم کننده لباس،شامپو،صابون حمام،صابون دست و صورت،پودر صابون دستی،پودر صابون ماشینی،تیغ،کیسه فریزری،کیسه زباله،اسکاج

نمک،فلفل سیاه،پودر دارچین،زردچوبه،هل،چوب دارچین،گل محمدی،لیمو عمانی،نبات،زعفران

بادام،گردو

شکر،آرد،بکینگ پودر،پودر ژلاتین

شما غیر اینا چی میخرین؟احتمالا خودمم یه چیزاییو فراموش کردم بنویسم

اللهم عجل لولیک الفرج

خونه صفره صفره؟

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

من بابام هر روز وسیله هایی ک کم میانو میخره 

هیچ وقت کلی نمیریم خرید

شده مثلا ی روز بره کلا گوشت و مرغ و ... بخره 

ی روز دبگه کلا وسایل بهداشتی اما هیچ دقت همه اش با هم تموم نشده و هیچ وقتم کلی خرید نکردیم 

2804

واه. برای خرید خونه باید در طول هفته ذره ذره هرچی نیاز داری رو بنویسی‌. کل سوپرمارکتو که لیست نمیکنن. بعدم باید ببینی چه چیزی اون تایم نیاز داری. مثلا ما پیازچه مصرف نمیکنیم ولی هفته آینده میخوام یه چیزی درست کنم که توش پیازچه باید باشه‌. پس پیازچه رو تو لیستم مینویسم.

مرغ رو ندیدم تو لیست

مگه هر ماه اینا رو میگیری ؟ خب مثلا شوینده یاربرنج یا حبوبات رو جوری بگیر واسه چند ماه کافی باشه 

مثلا من معمولا دو سه کیسه برنج دارم یا حبوبات هرماه نمی‌گیرم ادویه هم همینطور 

الان مثلا باید برنج بگیرم ولی مثلا عدس و روغن جامد و نوار بهداشتی زیاد دارم 

کره دارم 

کشمش و زرشک و ادویه دارم 

ولی روغن سرخ کردنی و گوشت و مرغ باید بگیرم هرچند اینارم اندازه یه هفته دیگم تو فریزر دارم 

جاری من همه چیو عمده می‌خره میگه بدم میاد دونه دونه بگیرم 

مثلا برنج سالانه 

حبوباتم سالانه

شوینده تقریبا واسه شش ماه 

ادویه و زعفرون و... همیشه زیاد داره

لبنیات و میوه و چیزای تازه رو دیگه باید تازه به تازه بگیره 

2805
نه گلم نوشتم که هرموقع میرم اونایی که ندارم بخرم

آها💖

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮
2801