2777
2789
عنوان

دوستان کمک کنید سوال دارم تو ذهنم مشعوله

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 43 پست

خواهر دیگه نداری 

و خونه مادرت نمیام تا زنده ام 

مادرت میخاد بیاد بمونه اینجا بمونه اونم چون سکته زده و تنهاس بیاد ماهی ۴ یا ۵ روز بمونه اما تو حق نداری بری

رفتی این زندگی و خونه و همرو اتیش میزنم 

دیگه کوتاه نمیام 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خودت میدونی اشتباه کردی آخه می از دوماد پول غذا میگیره حالا تا آخر شوهرت ول نمیکنه حقم داره به قول خ ...

من بر نداشتم مادر بر میداشته و ... میگفت جاهاز میخای فلان و ... 

میگفتم نکن گناه داره شوهرم

2803

راست میگه وقتی مادرت به فکر تو وبچه هات نیست پول رو به زندگی تو ترجیح میده میخواست چکار 

آخرش شوهرت برات میمونه بچسب به زندگیت 

مامانت مگه حاضره به خاطر تو از پول که تازه به ناحق می‌گرفته بگذره تو چرا باید آینده بچت وزندکیت رو فدای اونا کنی 

خانوادت خوب نیستن پس طرفشون رو نگیر آخرش طلاق بگیری اول همه همین مادر بی فکر و ببخشید طمع کار وخسیسونقشه کشت میاد بهت توهین وتحقیر که بلد نبودی زندگی کنی 

البته ناراحت نشی به مادرت حرف زدم لجم گرفت آخه اینا مادرم 

من بر نداشتم مادر بر میداشته و ... میگفت جاهاز میخای فلان و ... میگفتم نکن گناه داره شوهرم

خوب نباید از همون اول به مادرت اجازه این کار رو میدادی اقلا به شوهرت میگفتی اینقدر بده 

حالا شده منعت نمیکنم حتما گیر جهاز وابرو بودی 

پدر یا برادر نداری واسطه شن 

2804

شوهر من میگه کسی که احترام نگه نداره نباید ادم حسابش کرد

میگه داداش کوچکت تا لحظه عقد خبر ندادن

برا خواهرتم اومدن خواستگاری همه بودن جز ما 

اینا به قصد این کار و میکنن

میگه میخاست بگن بازم برا خواهرم شب بعدش شوهرم به خاطر من رفتیم برای صورت قباله اما باز فردا برای خرید عروش و دوماد به من پیام دادن شوهرت و نیاری و ..

که شوهرم شاکی شد گفت نمیخام بری مگه قرار نبود باهم بریم

داداشات مرخصی ندادن ی دونه مرد از طرف شما نیست بری با دوتا مرد غریبه و عروستون و خواهرت و ... چیکار کسی تو بازار ببینت رفیقای من برا من چی میگن من ابرو دارم

خوب نباید از همون اول به مادرت اجازه این کار رو میدادی اقلا به شوهرت میگفتی اینقدر بده حالا شده منعت ...

الان هم شوهرم هیچی نمیگه میگه خدا اینقدر به من داده که کل خانوادت ندارن اندازه من هر کی نون دلش و میخوره 

اما از مادرت نمیگذرم پل سراط باید جواب بده

2805
میدونی ابجی موندم دوراهی شوهرم یا مادرم

چون ناحق مادرت هست پس شوهرت وزندکیت وبچت رو انتخاب کن 

باز خوبه شوهرت می‌ذاره مادرت بیاد خونت یعنی خیلی خوبه حالا شمام به حرف شوهرت باش سبکش نکن گفته نرو توهم نرو سعی هم کن مادرت وقتی بیاد بره که شوهرت خونه نباشه که بحثی نشه 

اگه شوهرت لج کنه بگه کلا خونم هم نیاد میخوای چکار کنی پس با شوهرت راه بیا زمان حلش می‌کنه 

ولی مستقیم با مادرت صحبت کن بگو شده مادرت اون زمین رو بعد خودش که حالا صد ساله باشه بزنه صلح عمری بدون حق فسخ به شما اینجور هم شما بعدا مالت به خودت وبچت میرسه هم خود مادرت اگه حق خودش می‌دونه تا زنده هست کسی دست نمیزنه به خونش 

میگی زمین بوده ساخته شده پس اندازه ارزش زمین چون خواهر هم داری می‌تونه برات صلح عمری کنه که در حق خواهربرادرای دیگت ظلم نشه مثلا اگه زمین می ارزه یک دنگ دو دنگ به نامت صلح عمری کنه هم شوهرت دیگه آروم میشه هم خود مادرت میگی سکته کرده باید راضی بشه بگو شوهرم گفته حلال نمیکنم جواب بده تا بترسه 

این راه رو اگه مادرت قبول کرد وامد بدون اقلا مادر هست اکرنه دیگه طرفش نباش 

بقیه خواهر برادر ها رو هم صدا کنه بگه چون زمین شوهرش بوده این دنگ رو صلح عمری میکنم براش

2801