2777
2789
عنوان

هرچی بدرد نخوره تو اکسپلوره

103 بازدید | 17 پست

چند ماهی یه آنلاین شاپ کوچیک شمع سازی زدم هیچ تغییری نکرده نه فروش ندارم ن هیچی همه پس انداز مو دادم برا وسایلش 🥲چقد ادیت های خوب مردم رو کارا کل کارم شده عکاسی و پست و ادیت ولی هیچ نتیجه ای نمی‌گیرم کسی هست بهم کمک کنه برا رشد پیجم ؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

تا وقتی این دلقک های مجازی هستن که هیچ هنری ندارن و صرفا میان جلو دوربین و به رقص و دلقک بازی و هرزه گویی مشغولن،هیچ پیشرفتی نمیشه تو این اینستا داشت 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🖤 

عزیزم کاش حالا که داشتی هزینه میکردی یه آنلاین شاپ بهتر می‌زدی! آخه خیلیا شمع نمیخرن و کلا از این چیزا خوششون نمیاد مخصوصا الان که گرونیه مردم سمت این چیزا نمیان !

باز اگر پیج شال و روسری یا لباس خونگی می‌زدی بهتر پیشرفت میکردی بنظرم 

ولی حق با توعه هرچی دلقک و ول و بیکار و بی هنر هست میاد تو اکسپلور🤕🤦

یه سری از بلاگرها هستند که با قیمت مناسب حتی بعضا اگه کسی نداشته باشه رایگان تبلیغ میزارن با اونا تماس بگیر 

با دندون گردهای رقصان نه ها با منصف ها

اگه خواستی با کسی بحث کنی اول دو تا سوال از خودت بپرس کجای زندگیش هستم؟ کجای زندگی مه؟اگه جواب هر دو منفیه پس ادامه نده
2804
تا وقتی این دلقک های مجازی هستن که هیچ هنری ندارن و صرفا میان جلو دوربین و به رقص و دلقک بازی و هرزه ...

یادشون میفتم چندشم میشه

اگه خواستی با کسی بحث کنی اول دو تا سوال از خودت بپرس کجای زندگیش هستم؟ کجای زندگی مه؟اگه جواب هر دو منفیه پس ادامه نده
2805
اره گلم

ی ایده جدید به کار ببر تا بره اکسپلور

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
عزیزم کاش حالا که داشتی هزینه میکردی یه آنلاین شاپ بهتر می‌زدی! آخه خیلیا شمع نمیخرن و کلا از این چی ...

نمی‌دونم اطلاع داری یانه یه مدت کل اینستا شده بود شمع و فروش شمع همه رفتن سراغش منم علاقه داشتم فکر کردم موفق میشم الان حتی تو محلی که خودم هستم هم کسی نخریده حتی شیرینی فروشیا 🥹

2801