2777
2789

عزیزانم من سرکلاژ و استراحت مطلق هستم چهار ماه تموم شد و الان دیگه به قدری روی پهلو هام خوابیدم ران راست و ران چپم قسمت بیرون ران که به تشک میچسبه خیلی درد می‌کنه بشدت یعنی نمیتونم اصلا تحمل کنم چکار کنم پس روی کمر و دمر هم که نیمشه خوابید پس چکار کنم شما در چه حالید چطوری می‌خوابید 

ای کننده ی کار ، بیندیش به عاقبت کار . متعهد باش

ب سختی عشقم

حسین عاقبت ب خیرااا♥                                                چی گفتی تو گوش زهیرااا♥                                             حب الحسین بگن بریرااا♥                                                  بردی دل از راهب دیرااا♥

این روزای قشنگ میگذره و روزهای قشنگتر در انتطارتونه 

ان شاالله ب سلامتی 

طبیعیه ماه های آخر ب پهلو چپ باید بخوابید 

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

باید یه طوری تا کنی .من استراحت مطلق نیستم ولی چون همیشه به پهلو میخوابم سمت راست بدنم از گردنم تا دستم تیر میکشه و دردش طوریه که شبا تمی تونم بخوابم. با یه روغنی چیزی مثل روغن زیتون  پهلوهاتو ماساژ بده یه ذره ارومت میکنه.

این روزای قشنگ میگذره و روزهای قشنگتر در انتطارتونه ان شاالله ب سلامتی طبیعیه ماه های آخر ب پهلو چپ ...

ماه ۵ تازه وارد شدم اینطوری درد دارم چکار کنم گرما بذارم یاچی

2804
من بودم اگه توان داري تشك لرزشي بگير از اينا كه دوراز جونت برا ادماي افتاده ميگيرن ميتوني كرايه هم ب ...

اره تشک ضد زخم بستر هست آخه پلاستیکه

من ماه شیشم بعضی شبا اگه به یه پهلو بخوابم تا صبح بعد بیدار بشم پهلوهام درد میگیره به شدت

خوش بحالت واقعا دو ماه جلو تری و مطلق هم نیستی 

من خیلی سخته برام صبح تا شب شب تا صبح به پهلو بودن واقعا خسته شدم دیشب گریه میکردم

خوش بحالت واقعا دو ماه جلو تری و مطلق هم نیستی من خیلی سخته برام صبح تا شب شب تا صبح به پهلو بودن وا ...

من واسه سونو غربالگری اول که رفتم سرویکسم 30 بود دکتر گفت کمه اگه تو آنومالی کمتر شه سرکلاژ میکنم انقدر تو اون یه ماه استراحت کردم و راه نرفتم سنگین بلند نکردم با آب گرم حموم نکردم آنومالی شد 40  وگرنه منم الان باید مطلق میبودم...ولش کن تو میخوای به چه روشی زایمان کنی؟