2777
2789
عنوان

جواب کردن کسی که بهم وابسته شده

136 بازدید | 8 پست

۲ ماه نامزد بودیم به خاطر غد بودنش حرف حرف خودش بودن و نگاه تیز به زنا داشتن بهم زدیم بعد برگشت که عوض میشم منم وابسته شده بودم قبول کردم ۲ ماهه خارج از نامزدی باهم در ارتباطیم و خیلی بهش وابسته شدم میدونمم اشتباهه این آدم برای من چکار کنم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

بعد ازدواج میفهمی با خودت چ کردی 

وقتی خانمی پای عقدنامه رو امضا میکنه علنا خودشو اسیر یکی دیگ میکنه واقعا بعد ازدواج پشیمونی سودی نداره چون مرد خیلی میتونه سر طلاق ندادن اذیت کنه ریسک نکن عزیزم ارزش نداره

2803
پس گولشو نخورم ؟میگه خیلی دوسم داره بدون من نمیتونه از صبح بیدار میشه قربون صدقه ام میره تا شب باورش ...

عزیزم منم میتونم قربون صدقه برم و بگم دوست دارم 

اما 

فک کن بری عروسی بعد شوهرت ب بقیه نگا کنه ازیت نمیشی؟ یا مثلا بهش بگی اون کار کن بعد حرف خودش  بزنه ناراحت نمیشی؟

زندگی ی عمره ها یکی دوماه نیس

عزیزم منم میتونم قربون صدقه برم و بگم دوست دارم اما فک کن بری عروسی بعد شوهرت ب بقیه نگا کنه ازیت نم ...

بله واقعا اذیت کننده میشه رفتیم مطب مشاور ازدواج طوری به منشی زل زده بود که اصلا حواسش نبود من هستم

2804