2777
2789
عنوان

بی خوابی شبانه

145 بازدید | 19 پست

دوستان من یه مدته شبا که میخوام بخوابم خیلی به سختی خوابم میبره یا گاهی اصلا خوابم نمیبره

ممکنه در طول روز خیلی هم خسته شده باشم

اما شبش نمیتونم بخوابم

بعد رفتم دکتر بهم قرص خواب داد

که این قرص هارو هم اخه نمیشه همش و هر شب استفاده کرد چون عوارض دارن بالاخره

بعد اسطوخودوس رو هم امتحان کردم بازم خوابم درست نمیشه

نمیدونم باید چکار کنم

کسی بوده اینطوری باشه؟

تجربه ای دارید؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

استرس و نگرانی داری؟ من دوسال نمیخابم

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده.. و اون زن که دشمن خواهر و شوهرشه دست از دعا و طلسم گرفتن براشون  برداره و  پدر شوهرش و اطرافیانش دست از کارهاشون که بهش ضرر میزنن بردارن ..خدایا به به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده ...صلوات
منم دقیقا الان توی همین وضعیتم مغزم داره میترکه من برا اولین بار میخوام ملاتونین رو امتحان کنم ببینم ...

کامل نخورش یک چهارمش بخور که خوابت سنگین نشه

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده.. و اون زن که دشمن خواهر و شوهرشه دست از دعا و طلسم گرفتن براشون  برداره و  پدر شوهرش و اطرافیانش دست از کارهاشون که بهش ضرر میزنن بردارن ..خدایا به به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده ...صلوات
2804
درگیری ذهنی نداری؟

نه درگیری ذهنی به خصوصی ندارم 

اگه ذهنمم درگیر چیزی باشه کلا سعی میکنم شبا اصلا فکر و خیال نکنم

ینی میدونم این بی خوابی برای درگیری ذهنی و این چیزا نیست

آره از بیخوابی صورتم زرد و لاغر شده کلا بدون رژیم حس میکنم از هفته قبل حداقل ۲کیلو کم کردم

اشبهات کم شده و میل غذا نداری قرصا ها رو ۴ قسمت کن اون نصفی بازم نصف کن شب یک ساعت قبل خواب بخور اگر دیدی اثر نداشت فرداش یک چهارمش بخور کامل نخورش که خیلی خواب الو میشی

2805

صلوات شمار یا تسبیح دستت بگیر تو رخنخواب بشمار ذهنت آروم میشه و میخوابی ی (جورایی گوسفند شمردن و ستاره شمردن موقع خوابه تو کارتونا) ولی از لحاظ علمی باعث میشه ذهنت پی درگیری های روزانه و...نره آروم بشه و بخوابی 

آره از بیخوابی صورتم زرد و لاغر شده کلا بدون رژیم حس میکنم از هفته قبل حداقل ۲کیلو کم کردم

از استرسه مشکلات زندگی ول کن ما نیستن

من از دو تا روش جواب گرفتمیکی دمنوش گلاب و زعفران یک ساعت قبل خوابیکی صبح زود بیدار شدنساعت ۶ و نیم ...

ببخشید شما که صبح ساعت ۶ و نیم بیدار میشین ظهرش دوباره میخوابین یا نه؟

2801