2777
2789
عنوان

ازدواججججج اجباری😭

263 بازدید | 46 پست

حدودا یکسال با نامزدم عقدم تفاوت سنیمون زیاد و ۹سال خانوادم‌راضی ب ازدواج نبودن من خودم بزور راضی کردم 

با وجود تفاوت سنی زیاد نه ماشین داره ن سپرده هیچی صفر مطلق خونه هم نداره 

قرار بود برج ۱سال دیگ عروسی بگیریم که خالی نبود تالار و برج۳هم موقع امتحانای دانشگاهه 

خانوادش قبل گفتن برج ۱ب خانواده من و الان که ب مامانم گفتم ناراحتی پیش اومد چون قرار بریم خونه بابام بشینیم که خواهرم الان اونجاس ینی اون خالی کنه و ما بریم اونجا

من شهر دیگه دانشگاه قبول شدم و فاصلش حدودا یک ساعت تا شهر خودم

مامانم امروز کلی غر‌زد که ما خونه رو بدیم شوهر‌تو بره اونجا بشینه و تو نیستی و این یکسال نامزدی همسرم تقریبا هروزو هرشب خونه ما بود چون خونشون دوره

میگه بعد دانشگاه عروسی بگیرید خب. ۴سال دیگ زیاده و سن همسرم میره بالا

خلاصه کلی توهین کرد و میگه که سن خرو داره..

خیلی اعصابم بهم ریختس لطفا راهنماییم کنیدد😭

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
خودش خونه نداره و بابام بهمون خونه میده البته وسای سنگین مثل یخچال و گاز و لباسشویی اینارو هم خرید

خیلی اشتباهه! هنوز نیومده مامانت داره بی احترامی میکنه! هیچ احترامی بینتون نمیمونه چن سال دیگه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیبی گارفیلد نامبر تو ایز لودینگ😬
وا سنی نداره بدبخت

جدا از سنش خیلی خانوادم اذیت میکنن با حرفاشون

نمیدونم ۴سال دیگ عروسی بگیرم یا همین ساال دیگه😔

اخه میگن تو که دانشگاهی ما خونه رو بدیم اون بشینه و اینا

جدا از سنش خیلی خانوادم اذیت میکنن با حرفاشوننمیدونم ۴سال دیگ عروسی بگیرم یا همین ساال دیگه😔اخه میگ ...

خب تابستون عروسی بگیر با هم زندگی کنید تو خونه

پدر بلندترین شعر عاشقانه برای یک دختر است💔🖤🥀الهی هیچ خونه ای بی پدر نباشه🖤چقدر دردناک است هنوز هم باور نمیکنم پدر مهربونم که رفتی💔وقتی یاد قربون صدقه هات میوفتم دلم آتیش میگیره 💔وقتی اولین و آخرین تماس تلفنی که داشتیم یادم میوفته چشام پر اشک میشه🖤آرزوت این بود که من خوشبخت شم،فدای دل مهربونت شم بابای فرشتمم😭پدر  پدر پدر.......😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2801