2777
2789

آره هست خودش بچه نمیخواد اما میگه با خانمی هم بچه نخواد یا اگر بچه داده و شوهر نداره هم ازدواج میکنه واسه اثباتش هم خونه بنامش میزنه 

الان دیگه همه جور آدمی پیدا میشه 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

بله هست

من پروفایل شما رو برداشتم با اجازه😁

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تو رو خدا برام دعا کنید نینیم سالم بدنیا بیاد😔♥️ هردعایی که برام کردید ایشالله چندبرابرش به خودتون برگرده🌷
2803

اره من و همسرم 

هیچکسم اجازه نمیده سوال بپرسن چرا بچه نمیارین

کاربری سوممه بی دلیل و بی خبر از همه جا و همه چیز تعلیق شدمم اخه چراااااا😎😎😎😎 اسم هارو اصلا نمیخونم شاید تو یه تاپیک باهات هم نظر بودم و یجای دیگه باهات جنگیدم تو به دل نگیرر.😍مدافع و حامی حقوق حیواناتم ❤❤ عشق میدم بهشون و صد برابر عشق میگیرم ازشون ،خدا هم اون بالا میبینه و دعاشونو در حقم مستجاب میکنه 🤗🤗.اگه جایی گربه یا سگی دیدی دنبالت میاد نمی‌خواد بترسونت یا آسیب برسونه  ،اون گشنشه حتی شده یه لقمه از غذاتو بهش بدی ، بخدا که صوابش کمتر از سیر کردن آدم گرسنه نیست . اینا هم مخلوق خدان،خدا دوسشون داشت که آفریدشون 😻پس توهم مخلوق خدارو دوست داشته باش اینا خیلی معصومن..😻😻 تو این روزای گرم بیاین بفکرشون باشیم حتی یه ظرف اب کوچیک کنار جدول تو پیاده رو یا زیر درخت  هم بزارین  باعث میشین یه موجود بی زبون از تشنگی دربیاد همین کارهای کوچیک باعث میشه اونا دعاتون کنن ، خدا هم ازون بالا میبینت و جبران می‌کنه واست ، اون موقع است که گره ای که  تو زندگیت داری  بخودیه خود باز بشه مشکلت حل بشه ،دست به خاک بزنی طلا بشه .من خیلیییی امتحان کردم و هربار هم جواب گرفتم ،تو هم امتحان کن دل بده به حیوونای بی پناه و یتیم ،زودتر از صدتا نذر و دعا و چله جواب میگیری . فقط یکبار امتحان کن فقط یکبار ❤من آرامش زندگیمو مدیون دعای این موجودات بی آزار و بی دفاعم ، از ته قلبم ایمان دارم  .....اگه امضامو میخونی بی توجه رد نشو کافیه یکبار امتحان کنی 😚🤗❤
2804
بله همسرمبرادر همسرمدایی ام و کلی از دوستان و اطرافیانم

اطرافیان ما انگار همشون مجبور هستند بچه بیارن

ولی من اصلأ دوست ندارم حتی به مادرم میگم مگه میشه بچه نخواد

سنن به ۴۰ برسه پشیمون میشی خیلی زیاااد نمونه اش زیبا بروفه تو ۴۵ سالگی بچه دار شد بیست و دو سالگی ازدواج کرده بود و هیچوقت نمیخواست بچه بیاره میگفت بزرگترین اشتباه زندگیم بود وقتی ۴۰ سالم شد چنان پشیمون شدم حد نداشت 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2805
2801