2777
2789
عنوان

تاپیک تعطیل شد اما

139 بازدید | 9 پست

🌸 قبل ازدواج تا جایی که میتونید هر دو تلاش کنید نسبت به هم شناخت و آگاهی به دست بیارید ، 

تحقیق کنید ، 

پرس و جو کنید ، 

مشاوره برید ، 

و ... 

تا با آگاهی و شناخت ازدواج کنید. 

ولی معاینه بکارت ، فقط انتخاب شخصی شماست و ربطی به چیزی نداره. 

پس مسائل رو با هم قاطی نکنید. 

اگر هم همسرتون حرفی زد ، بهش بگید بره دادگاه و قانونی ادعای خودش رو اثبات کنه.

اگر به هر دلیلی کار بالا بگیره ، بحث پزشکی قانونی مطرح میشه ، 

نه صرف یک گواهی که حتی همون رو همسرتون میتونه راحت بگه پول دادید و گواهی خریدید !! 

بعد همسرتون اگر ادعای خودش رو اثبات کرد که هیچ ، اگر اثبات نکرد ، اونوقت نوبت شکایت شما میرسه. 

همچنین کمی مطالعه کنید در مورد گناه و جرم تهمت زدن ، نسبت ناروا دادن و ...

ولی معاینه بکارت ، فقط انتخاب شخصی شماست و ربطی به چیزی نداره. پس مسائل رو با هم قاطی نکنید. اگر هم ...

👏👏👏

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍.‌‌‌‌..🇮🇷😍https://daigo.ir/secret/5451020870 هر سوالی داشتید میتونید ناشناس 👆 بهم پیام بدید و جواب میدم😇🌷

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
ولی معاینه بکارت ، فقط انتخاب شخصی شماست و ربطی به چیزی نداره. پس مسائل رو با هم قاطی نکنید. اگر هم ...

اینو قدیمیا برای اطمینان خودشون از سلامت بکارت میگفتن وگرنه کمتر مردی بی غیرتی میکنه ک این تهمتو بزنه

2804

بعضی ها هم که طرفدار انجام معاینه بکارت هستن ، به بقیه که نظر مخالف دارن ، خیلی راحت تهمت میزنن و میگن :

پس حتما رابطه داشتی که نمیخوای معاینه بشی ! 

طلا که پاکه ، چه منتش به خاکه ! 

و از این مدل حرف ها ... 

باید بهشون بگم کاش حداقل اونقدر که روی پاکی خودتون تأکید دارید و خودتون رو تأیید میکنید ، روی "پاکی زبانتون" هم کار کنید و تحقیق کنید و بدونید که تهمت چه گناه سنگینیه و حق الناسه و خدا هرگز نمیبخشه.