2777
2789
عنوان

یعنی دوباره باردارم

120 بازدید | 19 پست

سلام من هروقت میخوام حامله بشم یا حامله م و خودم نمیدونم خواب میبینم بهم طلا دادن و خواب میبینم همزمان با شوهرم دوباره ازدواج میکنم .

این دفعه خواب دیدم بهم انگشتر دادن و دوباره خواب دیدم دارم ازدواج میکنم و واسطه مون هم یه سیدی هست 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

😭😭😭😭😭😬آقا منم بچه می خوام البته بچه سوم ولی هنوز شرایطمون اوکی نشده هم از لحاظ مالی و خونه هم بچه‌ها م هنوز خیلی توی کارهاشون به من وابسته هستند 😅

البته دختر می خوام اسمش هم انتخاب کردم نازنین رقیه 😭😭😭

2804
😭😭😭😭😭😬آقا منم بچه می خوام البته بچه سوم ولی هنوز شرایطمون اوکی نشده هم از لحاظ مالی و خونه هم ...

من فکر کردم باردار نمیشی اگر قضیه تون مالیه باردار شید مسئله مالیتون از بین میره اینو به عینه دیدم 

من فکر کردم باردار نمیشی اگر قضیه تون مالیه باردار شید مسئله مالیتون از بین میره اینو به عینه دیدم

الان برای ۴ نفر خوبه خداراشکر 

زندگی پیش می‌ره،،،،، ولی برای بچه سوم نه عزیزم شرایط اصلا. ‌‌.. نمیشه چون پوشک و شیر خشک و سر لاک و لباس گرونه تازه هزینه مدرسه این ۲ تای دیگه هم هست 

شما دعا کن من حاجتم بگیرم... ممنون میشم 

من خواب دیدم بابای خدابیامرزم به من و دخترم 3 تا ابمیوه داد یکی برای خودش یکی برای دخترم یکی برای من بعد بابام مال خودشو خورد بابام گفت ابمیوه ها نذریه من گرفتم از باب رضا گرفتم آخه مشهدیم  منم گرفتم گفتم بزارم واسه بچم بعد از خواب بیدار شدم باخودم میگفتم حرم امام رضا مگه باب رضا داره به خواهرم گفتم گفت باب جواد شنیدم باب رضا نه باز تو گوگل گشتم دیدم بله وجود داره در حالی خودم خبر نداشتم بابام بهم تو خواب گفت خلاصه 1 هفته بعدش فهمیدم باردارم 

2801