2777
2789
عنوان

دومین روز رژیم

41 بازدید | 6 پست

61k

قد 160

از ساعت 3 ظهر تا 2 ونیم ظهر فردا فقط آب و چایی 

ساعت 3 وعده ناهار بدون نون و برنج اونم خیلی کم 

دیگ هیچی نمی‌خورم 

میدونم رژیم اصولی نیست 

زیاد با بدنم مشکل ندارم صورتم مشکل اصلیمه

این رژیم طولانی مدت نیست در حد 10 الی 12 روزه 

میخوام از 61 اگر بشه برسم به 55

وعده ناهاری ک گفتم تقریبا مقوی

آبم زیاد میخورم 

12 روز دیگ تاپیک میزنم میگم شد یا نه

این فایده نداره چون حتی اگه لاغر شی بعدش که روتین زندگیت مثل قبل شه به سرعت به وزن فعلی میرسی

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
این فایده نداره چون حتی اگه لاغر شی بعدش که روتین زندگیت مثل قبل شه به سرعت به وزن فعلی میرسی

نه قطعا رعایت میکنم و سبک خوراکمو جوری میکنم که تثبیت بشه فقط فعلا میخوام وزنم بیاد پایین

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

نه قطعا رعایت میکنم و سبک خوراکمو جوری میکنم که تثبیت بشه فقط فعلا میخوام وزنم بیاد پایین

خب نه دیگه شما باید همین سبکو نگه داری که وزنت تغییر نکنه بعد ۱۰ روز وگرنه بخوای نخوای بالا میره  چون شما الان کالری دریافتیت فقط با یه وعده مثلا ۴۰۰ بعد که بخوای اصولیش کنی حداقل ۱۰۰۰ کالری دریافتیت میشه این اختلاف باعث میشه وزنت به سرعت برگرده 

از ابتدا یه رژیم اصولی بگیری خیلی بهتره 

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2803
خب نه دیگه شما باید همین سبکو نگه داری که وزنت تغییر نکنه بعد ۱۰ روز وگرنه بخوای نخوای بالا میره چو ...

واقعا نمیدونم فقط میخوام یه کاری کنم صورتم کوچیک بشه