2777
2789
عنوان

ازدواج با پسری که دوستش داری یا با پلیس

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 34 پست
اونی که دوسش داری شغلش چیه؟

شغلش آزاده 

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین 😔💔 دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
از پلیس خوشم نمیادخودمم نمیدونم چرا 😂

😁😅 ولی به نظر من خفنه 😂😂

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین 😔💔 دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
خب کدوم عاقلانست؟

کدومش چهارچوب هات رو داره؟ حدوحدوی برا خودت مشخص کردی؟ الان طبق متنت دوتا یکی هستن همونی که دوست داری اومده خواستگاریت شخص سومی در کار نیست درسته؟ 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
نه دیگه...شغلش چیه خب

املاک داره ..

2804
مگه نمیگی اومده خواستگاری؟ خو حتما دوست داره دیگه. شغل و شرایطش چیه؟ البته نظر شخصی من هر شغلی داشته ...

پست بعدیم نوشتم این فقط یه فرضه .. نه نیومده 

در واقع من یکی رو دوست دارم اونم نمی دونه ولی چون فامیل هستیم احتمال میدم که بیاد .. شغلش هم آزاده به اندازه پلیس پرستیژ نداره خودشم آدم زیاد خوبی نیست یعنی با ملاک های من زیاد جور نیست ولی خیلی دوستش دارم 😑💔 فرضا اگه چنین حالتی پیش بیاد به نظر شما کدوم بهتره و آخرش پشیمون نمیشم؟

کدومش چهارچوب هات رو داره؟ حدوحدوی برا خودت مشخص کردی؟ الان طبق متنت دوتا یکی هستن همونی که دوست دار ...

ببینین بدترین بهتر توضیح بدم .. 

این دو تا از پسرای فامیل هستن و شما فرض کن دو تاشون اومدن خواستگاری.. 

اولی شغلش آزاده زیادم با ملاک های من جور نیست ولی خیلی دوستش دارم 

دومی پلیسه و ملاک های منو هم داره ولی خب دوستش ندارم .. 

ببینین بدترین بهتر توضیح بدم .. این دو تا از پسرای فامیل هستن و شما فرض کن دو تاشون اومدن خواستگاری. ...

با دوتا صحبت کن سبک سنگین کن عشق خیلی خوبه ولی وقتی باهاش بری زیر یه سقف متوجه کم و کسری هایی که داره میشی و دیگه پشیمونی فایده نداره 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
ببینین بدترین بهتر توضیح بدم .. این دو تا از پسرای فامیل هستن و شما فرض کن دو تاشون اومدن خواستگاری. ...

اگه با ملاک هات جور نیست بیخیالش شو چون تو فقط به یه علاقه ساده و از روی ظاهر دچار شدی که حتی باهاش زندگیم بکنی با توجه به اینکه معیارهاتو نداره ازش زده میشی و اون علاقهه به کل از بین میره...

پلیسه هم باید اخلاق و رفتار اش خوب باشه و بهت علاقه داشته باشه...صرف پلیس بودنش کافی نیست

دچار🌿

ی سوال چرا آدم کسی رو دوست داره که اصلا با ملاک‌های ذهنیش جور نیست؟

عزیزم عاقلانه فکر کن من ازدواج سنتی داشتم و الان عاشق همسرم هستم

بهترین معیار اخلاق و دین داریه کسی که دین داره به خیلی از اصول پایبنده و چهار روز دیگه نمیشینی شک کنی که توی محیط کار یا بیرون آیا با خانمی در ارتباط یا خطاهای دگه انجام میده یا نه

با دوتا صحبت کن سبک سنگین کن عشق خیلی خوبه ولی وقتی باهاش بری زیر یه سقف متوجه کم و کسری هایی که دار ...

بله شما درست میگید .. پس مشاوره میرم حتما 

اگه با ملاک هات جور نیست بیخیالش شو چون تو فقط به یه علاقه ساده و از روی ظاهر دچار شدی که حتی باهاش ...

آره دقیقا البته اولش به خاطر ظاهر نبود خیلی خوب بود واقعا .. بعد از یه مدت یه سری کارها شنیدم انجام داده که خیلی تعجب کردم و بد بودن ولی بازم علاقم نسبت بهش کم نشد که هیچ بیشترم شد.. 

درسته👌🏼

2801