2777
2789

به حیوانات خیلی اهمیت میده و این اخلاقشو واقعا دوس دارم

لجبازیش دوس ندارم 

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             توجه کن: دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

مسولیت پذیریش ،مهربونیش دست و دلبازی ش،خصوصیت بد واقعا نداره یه چیزی که خیلی بارز باشه 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت
2803
جالبه آقایون کمتر به حیوانات توجه میکنن

نه اتفاقا خیلی مهربونه خیلیم اهمیت میده

اما خدانکنه با یچیزی یا یکی لج بیفته خیلی سفت و سخت میشه

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             توجه کن: دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

دست و دلبازه 

مسئولیت پذیره 

خیلی شوخی می‌کنه بامزه ست😐😁

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2804
مردا خیلی شبیه پسربچه هان دقت کردی

اره درکل من همسرم خیلی خوبه واقعا ماهه اما لجبازه🤦🏻‍♀️

پایدار باشین عزیزدلم بمونین براهم تاابد💖

قربونت برم مرسی 

2801