2777
2789

الان یه موجی از روشن فکرها میان بهت میگن زندگی خودشه شما دخالت نکن،  قضاوت نکن ـــ

وصیت من به شما:  همیشه قبل از سوال پرسیدن از کسی اول به خودتون بگین به من چه😑 تا بعدش بهتون نگن بتوچه! 🤨  اگر بعضی ها این وقت و انرژی که برای دخالت تو زندگی دیگران صرف میکنن و برای  علایق و تفریح و زندگی خودشون بزارن بخدا همه خوشبختن.        خواهش میکنم برای اینکه کسب و کارم اینبار رونق بگیره و دیگه ضـرر مالــی نکنم یه صلوات بفرست😥

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
واقعنم راس میگن دیگه مگ خودش عقل نداره واسه زندگیش تصمیم بگیره

پسری که با زنهای.....  وارد رابطه بشه بنظرت عقل داره.. 

ابروی خودش و خانوادش و میبره... 

به ه. ر. زه. گی عادت میکنه 

پس فردا همین ازدواج میکنه و چشمش دنبال..... دیگه است.. 

دقیقا همین سرشب تاپیکی بود،  خانمه گریه میکرد شوهرش از مجردی عادت به این کار داره و بعد از تاهل هم دست بردار نیست... 

انوقت همچین کثافتی عقلش کجا بود که تصمیم بگیره 

وصیت من به شما:  همیشه قبل از سوال پرسیدن از کسی اول به خودتون بگین به من چه😑 تا بعدش بهتون نگن بتوچه! 🤨  اگر بعضی ها این وقت و انرژی که برای دخالت تو زندگی دیگران صرف میکنن و برای  علایق و تفریح و زندگی خودشون بزارن بخدا همه خوشبختن.        خواهش میکنم برای اینکه کسب و کارم اینبار رونق بگیره و دیگه ضـرر مالــی نکنم یه صلوات بفرست😥
2804
از این نظر ک آره ولی خب پسرا همینن آجی، خیلی‌هاشون اینطورن نمیدونم چرا

خدا لعنت کنه هر ادمی که زندگی دیگران و به گند میکشه اینا شرف ندارن چه برسه به عقل