2777
2789

چرا زندگیا خراب میشه مردا رومیکوبیم ولی آیا واقعا باعث تباه شدن زندگیامون کاملا مردا هستن یا خودمونم کوتاهی کردیم کاش همه شرکت کنن شاید راه حلی باشه

همسرم مرد خیلی خوبیه

من نمیتونم زندگی کنم بخاطر بیماری روحیم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من خیلی شکست داشتم و تو همشون نقش داشتم گاهی. از زور فشار و مشکلات نمیتونستم تصمیم بگیرم و افتاده بودم تو دور باطل تصمیمات اشتباهی 

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
2803
2804

نه رفتار زن هم موثره مثلا مامانم الان بعد ۳۰سال زندگی میخواد از بابام پول بگیره اما دیگه اون پولی نمیده چون از اول اینطور عادت کرده!! 

بنظرم علت شکست خیلی از خانم ها سادگی بیش ازحد و عاطفی بودنشونه بعدا تو ۴۵سالگی میفهمن رفتار درست چطوریه که دیگه اونموقع فایده نداره!

بستگی داره نمیشه گفت فقط مردا  نه خانوماهم اشتباهاتی دارن توحرف زدنشون توروابط زناشویی وغیره....یاواقعاتفاهم نیست

من خودم الان3ساله که ازدواج کردم یکسره دارم توسط همسرم تحقیرمیشم یه اخلاقایی دارن خانوادگی مثل نسلایه خیلی قدیمی حالاولش کن

دعاکنین برام که همچی بهتربشه توزندگیم واخلاق شوهرم که خیلی نیازدارم به دعاهاتون

متاسفم عزیزم درمان کن خوبه که پذیرفتی انسان خیلی قویه میتونی تلاش کن ادامه بدی

من نمیتونم من باید بمیرم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
نه رفتار زن هم موثره مثلا مامانم الان بعد ۳۰سال زندگی میخواد از بابام پول بگیره اما دیگه اون پولی نم ...

دقیقا من میدیدیم دوستم به زندگیم وشوهرم حسودی میکنه شوهرم چند بار گفت قطع رابطه کن از حسادت به جنون رسیده بود خیلی کرم ریخت من گریه میکردم چرا نگاش کردی آخرش با شوهرم ریخت روهم وخونه ام وویرون کرد

2801