2777
2789
عنوان

مامانا کمک لطفا

39 بازدید | 3 پست

شیرخشک بچمو شه روزه عوض کردم، تا الان حساسیت نداشته امکان داره حساسیت بده؟

قبلا گیگوز میدادم روزی یکبار مدفوع داشت اونم سبز تیره تیره با دونه های سفید که نشون میداد هم دیر هضم میکنه و هم خوب هضم نمیکنه

الان تروویتال میدم رنگ مدفوعش زرد روشن و حالت خامه ای هست

مدفوع نوزاد شما چطوریه ؟ من چون بچم از اول سبز بود اصلا نمیدونم نرمالش چه شکلیه

اومدم کمکت کنم با ی لقمه نون ک گازاولو گرفتمو خوندم متنو😣😭😃

من بیومیل میدادم خوب بود اما وزن دهیش برا بچه من خوب نبود

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
اومدم کمکت کنم با ی لقمه نون ک گازاولو گرفتمو خوندم متنو😣😭😃من بیومیل میدادم خوب بود اما وزن دهیش ...

الهی😂 پسر من با کیگوز عالی وزن میگرفت اما انگار روده هاش پذیرا نبودن البته کولیک هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی😂 پسر من با کیگوز عالی وزن میگرفت اما انگار روده هاش پذیرا نبودن البته کولیک هم داره

اره دیگ ممکنه نوع شیر ب بچه نسازه

تغییرات مدفوعش بخاطر کولیکم میشه چون همه دفعشون با فشارِهم نفخ دارن

حالا نوع مدفوعش درنظر نگیر ببین کدوم بش میسازه

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2803