2777
2789
عنوان

تو رو خدا بیاید دارم میمیرم دارم میترکم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 27029 بازدید | 725 پست
بعد هر شکستی پا شدی و ب راهت ادامه میدی ؟

شکست خواسی نداشتم خداروشکر ولی اره 

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
خدا از دهنت بشنوه خواهر همه میگن خدا رو شکر کنید که هم بیمارستان هم دکترش عتلیه ولی قلب من بی تابه م ...

همش زیر لب بخون الابذکرالله تطمئن القلوبدر ضمن من یه ذکری بهت میگم هرکس مریض بوده خونده شفا گرفته من مامانم کرونا گرفت همش بالا سرش میخوندم و اون ذکر اینه:

یا اللهُ یا محمدُ یا علی ُُیا فاطمه ُُیا حسنُ یا حسین ُُیاصاحب الزمان ادرکنی و لا تُهلِکنی ... هرکس حاجتی داره اینو بخونه من همیشه حاجت میگیرم عزیزم

هم عشقمه هم رفیقمه هم بابامه هم دنیامههمه کس منه😭😭😭

میگن توی بارون دعا اجابت میشه 

الان بارون میاره

با تمام وجودم میخوام خدا زندگیتو بهت ببخشه

دلم روشنه قشنگم

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
هم عشقمه هم رفیقمه هم بابامه هم دنیامههمه کس منه😭😭😭

چیزیش نمیشه خودتو ناراحت نکن نگران نباش اگه جایی هم خوردشده باشه پلاتین میزارن ، اسیب دیدگیش تازه بوده برا همین حس نداشته نگران نباش

2801