2777
2789
عنوان

شماباشید حق طلاق یا سکه بالا

153 بازدید | 20 پست

من و شوهرم رسیدیم به طلاق یه بچه هم داریم

دلیلشم خیانت البته منم کم مقصر نبودم پدرشو دراورده بودم از گیردادن و شک کردنای زیادی و پیش ازحد انگار سوقش میدادم و چشاشو باز میکردم به خیانت

الان همسرم پشیمون شده میگه برگرد ومنم چون میدونم خودمم جاهایی بد بودم گفتم بخاطر بچم بهش فرصت بدم و خودمم ایندفعه تلاش کنم و مشاوره هم بریم چون همسرمم خوبیایی داشت

من مهریم ۳۰۰ سکه هست

اما اینقدر تواین چندماه دوندگی کردم وکلی پول وکیل دادم ک حاظر شدم همه چیو ببخشم که طلاقم بده حتی وکیلا میگفتن میخوای طلاقت بده همه چیو ببخش اخر همش به ۳ سکه راضی شدم 

گفت ۳ سکه میدم وطلاق میدم چون نداشت

واگر خب لج میکردم اونم میرفت عدم تمکین میگرفت و بهش نامه ازدواج مجدد میدن و بازم ب ضرر خودمه ومن اینطور معلق میمونم

قاضی هم ۳ یا ۴ سکه جلو و مابقی ۶ ماه یک سکه بریده بود که همسرمم لایحه زده بود برا سالی یک سکه

الان سوااالم اینه

من گفتم فقط با حق طلاق برمیگردم

شوهرم گفت حق طلاق با ۱۴ سکه میدم

اما اگر بدون حق طلاق میخوای بزار سکه هات همون بمونه

شما باشید کدوم و انتخاب میکنید؟؟باتوجه ک من این مسیرو اومدم ودیدم واقعا سکه بالا دستمو نمیگرفت

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

با حق طلاق و سکه برگرد

دیگه درست و با سیاست زندگی کن

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

هرگز برنمیگشتم چون توبه گرگ مرگه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استارتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
من ممکنه به مردی که ورشکست شده یا مریض شده یا دست بزن داشته حتی برگردم اما به مردی که خیانت کرده برن ...

الان متاسفانه خیانت مثل موش وملخ زیاد شده اونم بیشتر از جانب اقایون و اکثر زندگیا این تجربه تلخ و داشتن

ومعلوم نیست ازدواج بعدی هم شوهر ادم چطور باشه بدتر یابهتر

باتوجه ب اینکه این چندماه هم پدرشو دراوردم تو دادگاه و پاسگاه ماشینشو توقیف کردم حساباشو مسدود کردم

و هر روز یه شکایت و شکایت کشی داشتیم

اونم اقرار کرد که تازه فهمیدم هیچکی جز زندگیم بدردم نمیخوره گفتم شاید اینم باعث شد سرش ب سنگ بخوره

منم گفتم بخاطر بچم بازم فرصت ب زندگیم بدم

2804
همون ۱۴ سکه و حق طلاق درسته؟

بله

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
الان متاسفانه خیانت مثل موش وملخ زیاد شده اونم بیشتر از جانب اقایون و اکثر زندگیا این تجربه تلخ و دا ...

اشتباهه خود دانی 

مگه اینکه چاره نداشته باشی یعنی خونه بابات بدتر باشه یا استقلال مالی نداشته باشی

در اینصورت باید حتما خونه ماشینشو به نامت بزنه حق طلاق و سکه به درد نمیخوره. دارایی هاشو بگیر

اشتباهه خود دانی مگه اینکه چاره نداشته باشی یعنی خونه بابات بدتر باشه یا استقلال مالی نداشته باشیدر ...

چیزی نداره خونه مستاجریم

ی ماشینه که پرایده

هر روزم ماشین عوض میکنه اونوقت باید بدووم دنبالش ک ماشین جدیدشو بنامم بزنه

مردا یه عده بچه ی عقب مونده ان‌که هیچ مسوولیتی در قبال کارهاشون ندارن و باید با سیاست باهاشون زندگی ...

یکی از شرایط بخشش خیانت پشیمونی و جبرانه که این آقا داره

بعدم یه بچه وسطه که قربانی طلاق میشه

استارتر هم دلش به بازگشته

پس یه فرصت دیگه دادن و گرفتن حق طلاق همزمان با سکه به نظرم برد صد در صده

چیزی نداره خونه مستاجریمی ماشینه که پرایدههر روزم ماشین عوض میکنه اونوقت باید بدووم دنبالش ک ماشین ج ...

خب چیزی ام نداره که به پاش بمونی

طلاق خیلی سخته میدونم 

تصمیم راحتی نیست

اما واقعا یه مرد وقتی حتی خونه زندگی درست و حسابی ام نداره چرا باید اینقدر پررو باشه که خیانت کنه؟؟ البته بازم میگم خیانت یعنی خوابیدن با به زن دیگه 

تلفنی صحبت کردن و اینا خیانت محسوب نمیشه

دیگه اگه خیلی ناچاری برگردی مستقل شو از نظر مالی و بعدا هم جدا شو

2801