2777
2789
عنوان

به نظرتون این کار پدرشوهرم مشکوک نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 24 پست
زن و شوهر مگه پنهان کاری دارن

کو‌ زن و شوهر؟فعلا مسئله پدر و پسریه،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خب به شوهرت بگو زنگ بزنه

شر به پا نکنین 

اگر میخاست بگه میگفت 

همین الانم بحثشون افتاده

تو ساغر عشقی❤بال و پر عشقی❤یک گوشه پیدا نشده توی بهشتی❤رسوای زمانم❤ افتاده به جانم❤عشق توئه عاشق کش شیرین زبانم❤ دلتنگ توام یار❤ در چنگ توام یار ❤ مجنون قسم خورده دلتنگ توام یار❤تو روح و روانی آرامش جانی❤عاشق تر از آنم که بگویم که بدانی❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
2803
مطمعنم به من مربوطه

هرچی،چه کاریه خودتو بده نشون میدی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2804
حالا هی رژیم بگیرید و خودتونو جر بدید بچه پسر بشه ببینید حتی اختیار دو کلمه حرف خصوصی هم ندارید بهش ...

واااا،چه ربطی داره،فعلا عروسه اومده تاپیک زده کاسه ی چه کنم چه کنم گرفته دستش،

بنظرم بعد از ازدواج هم بچه ها با پدرو مادرشون حرف خصوصی دارن،

من خودم،،شوهرم با خواهرو برادرش ببینم آزوم حرف میزنه اصلا پیشش نمیشینم، نه مرد زن رو اسیر میگیره نه زن مرد رو اسیر خودش میکنه