2777
2789
عنوان

وقت سلام به امام رضا(ع)🥺😍

127 بازدید | 33 پست

ساعت ۸ و سلام به امام رضا(ع)

هرجا که هستی دستت رو بزار رو سینت و به اقا سلام بده

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِیِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِیِّ النَّقِیِ‏

وَ حُجَّتِکَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّیقِ الشَّهِیدِ

صَلاَةً کَثِیرَةً تَامَّةً زَاکِیَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً کَأَفْضَلِ مَا صَلَّیْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِیَائِکَ‏

بار الها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسندیده پیشواى پارسا و منزه و حجت تو بر هر که روى زمین است و هر که زیر خاک بسیار راستگو و شهید، درود و رحمتى فراوان و کامل و با برکت و متصل و پیوست و پیاپى و دنبال هم همچون بهترین رحمتى که بر یکى از اولیائت فرستادى.

برای بررسی نام طبق علم اعداد  ،عدد معجزه،عدد ازدواج ،عددحصار، عدد زایش،عدد موفقیت،عدد خانه دار شدن ،عدد محبت،عدد سلامتی،عددبرکت ،عدد افزایش مشتری ،عدد ادای قرض،عدد اضطرار،عدد تعیین شراکت ،با کم 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

@یک_دختر_اردیبهشتی    

@امامmزمانnقلبم    

@سفیدبرفی9    

@آیناز3    

@آروشا_r    

برای بررسی نام طبق علم اعداد  ،عدد معجزه،عدد ازدواج ،عددحصار، عدد زایش،عدد موفقیت،عدد خانه دار شدن ،عدد محبت،عدد سلامتی،عددبرکت ،عدد افزایش مشتری ،عدد ادای قرض،عدد اضطرار،عدد تعیین شراکت ،با کم 
2803
خدا خیرت بده خیلی بی قرار بودم

عزیزم🥺🥺🥺حاجت روا بشی انشالله به حق امام رضا 

اگه اینستاگرام داری این میج ک برات میزارم الان لایو میزارهnaeboziyare.saffron

2804

@amibanooo    

@afsooonn    

@afsooonnn    

@دوازدهم    

@رزگلسابق    

اره دارم مرسی عزیزم😍

خواهش میکنم حتما لایو هارو سرکت کن ایشالله حاجت میگیری ی پبج دیگه هم دارن ک صبحا ساعت ۵/۱۵ لایو میزارن naeboziyare1001

سلام خواهر گلم 

تشکر بابت دعوتتون ✨️

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
خواهش میکنم حتما لایو هارو سرکت کن ایشالله حاجت میگیری ی پبج دیگه هم دارن ک صبحا ساعت ۵/۱۵ لایو میزا ...

نه صبحا ۶ میرم سر کار نمیتونم شرکت کنم

اگر رفتی و دلت لرزید منم دعا کن

خیلی دلم بچه میخواد دعام کن خدا فرزند صالح و سالم بهم بده

خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊️

@me_and_my_sister    

@anilda    

@محددثه    

@طنابببب    

@parzhaak    

2801