2777
2789

شما چقدر به بدرقه و استقبال همسرتون از خونه اهمیت میدید؟

به نظرم تو حالِِ خوبه رابطه تاثیر مهمی داره و همین کار باعث احترام و دلگرمی و افزایش محبت میشه....

قبول دارید؟

راهکاری هم برای تنوع تو استقبال میشناسید بگید استفاده کنیم از تحربیات هم😊

اینم ثبت یکی از همین لحطه هایی که خیلی دوست دارم 

یه عصر پاییزی در انتظارِ همسرم🥰

و یه عصرِ بهـــــــاری🤩

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻

من تنوع نمیدم

یه سبک سلام و بغل کردن داریم..

همین وقتی نباشی و یا غایب باشی یا مریض باشی، خیلی به چشم میاد و همسرت معتادش میشه و دنبالت میگرده

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود😍...آن دم که چشمانت مرا از عمق چشمانم ربود😍

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

والا استقبال اگه دو طرفه باشه خوبه

بدونی میای خونه کسی مشتاقانه منتظرت هست

از سبک استقبال خانومای قری با تشت شیر و اینا خیلی بدم میاد😂

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

معمولا حین ورود و خروج همدیگه یا خونه نیستیم یا بد موقع است و طرف مقابل خوابه

خوش باشید همیشه🌺

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮
2804

منم اینجوریم که سعی میکنم همیشه مرتب باشم و بو خوب بدم خونه هم مرتب باشه که وقتی میاد احساس ارامش کنه

بوس و بغلم که هم موقع خدافظی و هم موقع سلام داریم

خانوما اگه کسی خواست میتونم براش برنامه ورزشی بدنسازی به طور کااملا رایگان طبق اهدافی که داره بنویسم ❤️ برای دریافت برنامه به این آی‌دی تو ایتا پیام بدید MRM_HOURA@
مردها اصلا به این جزئیات اهمیت نمیدن هیچی ، بهشون محبت اضافی کنی پرو هم میشن

ناراحت شدم عزیزم

چقدر بد که مردای خانواده شما اینطور هستن مه اینطرز فکرتون شده 

خداروشکر برای ما اینطوری نیستن و خیلی اهمیت میدن به همین جزئیات و باعث احترام متقابل شده خداروشکر

ان شاءالله برای شماهم بهترینا رقم بخوره عزیزم

یه روز میشم تو کربلا مجاور تو ان شاءالله؛ امام حسین عزیزم💔 اللَّهُمَّ عَجِّل لِوَلِيِّكَ الْفَرَج🤲🏻
دقیقا هر چقدر از خودت بگذری و گذشت کنی میشه وظیفه ات

ناراحت شدم عزیزم😔

چقدر بد که مردای خانواده شما اینطور هستن که اینطرز فکرتون شده 

خداروشکر برای ما اینطوری نیستن و خیلی اهمیت میدن به همین جزئیات و باعث احترام متقابل شده خداروشکر

ان شاءالله برای شماهم بهترینا رقم بخوره عزیزم🌹

تشت شیر واقعا که چی بشه😐😂

اینکه مثاله

ولی از خوش خدمتی کردن واسه مرد بدم میاد

مرد زندگیم رو همسطح خودم میدونم

رئیسم نیست منم کارمندش نیستم که بخوام یه سری رفتارا رو انجام بدم

ما قراره در راستای تکامل در کنار هم آزاد زندگی کنیم

با ازدواج کسی زیر یوغ دیگری نباید بره

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
معمولا حین ورود و خروج همدیگه یا خونه نیستیم یا بد موقع است و طرف مقابل خوابهخوش باشید همیشه🌺

خداقوت به هردوتون، ان شاءالله سلامت و موفق و خوشبخت باشید🌹

ممنونم همچنین 🌹

2801