2777
2789

بی یورسلف

گاهی وقتام درونگرا بودن اینجوریه که هم حرف می زنی، هم می خندی، هم می ری بیرون و هم روابط دوستانهٔ متعدد داری، فقط واست سخته درباره مشکلاتت با کسی صحبت کنی؛ همین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804
تازه همکار شدیم من خودمم علاقه بهش ندارم میخوام حذبش کنم

خب ببین یه جایی خونده بودم که باید این حس وباور رو داشته باشی که تو دوست داشتنی وجذابی واطرافیان بهت جذب میشن

اینو تکرار کنی،ناخوداگاه اون شخص هم حذبت میشه

تازه همکار شدیم من خودمم علاقه بهش ندارم میخوام حذبش کنم

چرا وقتی علاقه نداری جذبش کنی؟ 

امیدوارم همه عاشقا به عشقشون برسن برای رسیدن من به عشقم برام دعا کنین عشقا 😘♥️❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️یعنی میشه خدا منم یه روزی یه جوری که خودت میدونی به عشقم برسم؟🌀🌀🌀🌀🌀🌀🌀🌀🌀🌀🌀🌀🌀ولی من مطمئنم خدا کاری میکنه که یه روزی بهت برسم عزیزم چشمهای تو همیشه برام آشنا بوده و هست عاشق لبخندتم میخام همیشه بخندی آرامش داشته باشی همیشه در حال پیشرفت باشی عزیزم قشنگم میدونی چرا خدا اینقدر من رو عاشقت کرده چون قراره یه روزی مال من بشی نمیدونم چجوری کی کجا ولی مطمئنم میشه خدا بخواد میشه انشالله من از امام رضا هم نشونه گرفتم ازش قول گرفتم سال دیگه باهم بریم حرم پس من منتظر میمونم تا 1404 برسه برای تو و برای خودم