2777
2789

۷ ساله ازدواج کردم خداروشکر مادرشوهرم اینا خوبن ، منم همیشه خواستم با همشون در صلح باشم ولی جاریم اجازه نداد 

از اول ازدواج بابای شوهرم یه بیزینس برای پسراش راه انداخت که برادرشوهرم تهمت عیاش و لات رو شوهرم گذاشت و اونو از بیزینسشون بیرون کرد 

به خاطر همین سال اول زندگیمون شوهرم بیکار شد و رفت کارگری کرد 

۳ سال واقعا بی پولی و گشنگی کشیدم درحالی که جاریم تو پول غلط میزد 

یخچالم خالی خالی بود درحالی که جاریم به بچه دار شدن فکر میکرد 💔

خواستیم خودمونو جمع و جور کنیم یه ضرر مالی خیلیییی شدیدی دیدیم

.

اونروز جاریم و شوهرش اومدن خونمون وقتی شنیدن چه بلایی سرمون اومده از خوشحالی داشتن بال در آوردن و قهقه میزدند و خوشحالی میکردند 

جاریم از توهین به من مادرم و از فتنه اندازی تو زندگیمون چیزی کم نزاشته دستش درد نکنه 

همه اینا گذشت من باز هم باهاشون دشمنی نکردم 

یه روز برادرشوهرمو با یه زن دیگه دیدم ۳ روز تمام گریه کردم به خاطر زندگی جاریم 

اخرشم شوهرمو مجبور کردم هم بره زنه رو تهدید کنه هم برادرشو آدم کنه 

شوهرمم شر اون زنه رو کم کرد و از برادرشوهرم قول گرفت آدم بشه 

به صدقه سری من شر اون زن از زندگی جاریم رفت بدون اینکه خودش بفهمه 

ولی باز هم نانجیبی های جاریم ادامه داشت تا الان ۷ ساله .... 

الان من عوض شدم حالم از خودش و شوهرش بهم میخوره خبر خوش از زندگیشون میشنوم ناراحت میشم خبر بد میشنوم دست خودم نیست یاد قهقه های اون روزاش میافتم ته دلم شاد میشه 

اصلا خوشحالیشونو نمیخام همش نفرینش میکنم میگم الهی خدا اندازه دل بد ذاتت تو زندگیت برات بیاره 

از این حالم خوشم نمیاد ولی دست خودم نیست ...

این کاربری از مهرماه ۱۴۰۲ دست سه تا دوست صمیمی و مهربون میباشد 🌹 اینجا مجازیه لطفا همو زود قضاوت نکنیم💔 به خاطر شناخته نشدن گاهی جزئیات رو تغییر میدم اینو بر مبنای دروغگو بودن من نزارید هر ادمی تو درد و دل کردن حق داره چیزای خصوصیشو پنهان کنه یا کامل تعریف نکنه دوست ندارم اشنایی پیدا بشه و زندگی منو تو تاپیکام زیر و رو کنه ممنون که درک میکنید دوستای نی نی سایتی من ✨ 🌹  
عزیزم حقداری دلت شکستس بگو خدا سپردم به خودت ودیگه کاریت نباشه نه از شادیش خوشحال شو نه از غمش خودتو ...

واقعا دارم خودخوری میکنم همش عصبیم 

این کاربری از مهرماه ۱۴۰۲ دست سه تا دوست صمیمی و مهربون میباشد 🌹 اینجا مجازیه لطفا همو زود قضاوت نکنیم💔 به خاطر شناخته نشدن گاهی جزئیات رو تغییر میدم اینو بر مبنای دروغگو بودن من نزارید هر ادمی تو درد و دل کردن حق داره چیزای خصوصیشو پنهان کنه یا کامل تعریف نکنه دوست ندارم اشنایی پیدا بشه و زندگی منو تو تاپیکام زیر و رو کنه ممنون که درک میکنید دوستای نی نی سایتی من ✨ 🌹  

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803