2777
2789

اما من هیچی بهش نگفتم خودشم ترسیده بود فقط گفتم مواظب باش پسرم پات زخم میشه

برام سوال پیش اومده اگه دعواش نکنم و سرزنشش نکنم ممکنه خیلی بیخیال بار بیاد؟؟؟

نه بابا یاد میگیره سلامتی خودش باارزش‌تر از مال دنیاست 

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

خیلی باادب بار میاد من پسرم تو خونم دو سه بار دستش خورد چیزی شکست ولی هیچ واکنشی ندادم الان که پنج شش سالشع تا الان تو خونه هیچکس ب هیچی دست نزده و الانم خیلی مواظبه وسایل خونست

قصه این است چه اندازه کبوتر باشی💗💗💗
2804
من اینجور مواقع نمیتونم بیخیال باشم داد و بیداد میکنم الان دخترم جرات نمیکنه سمت چیزای دکوری بره نمی ...

😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫کارت خیلی اشتباهِ خیلیی،بهش بگو عزیزم میدونی کارت خیلیی بد بوده،اگه دوباره تکرار کنی برات اون چیزی رو که خیلیی دوستش داری برات درستش نمیکنم یا نمیخرم

😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫کارت خیلی اشتباهِ خیلیی،بهش بگو عزیزم میدونی کارت خیلیی بد بوده،اگه دوباره تکرار ...

من مشکل از خودمه دست خودم نیست زود عصبی میشم بعضی وقتا کارش ندارم ولی دیگه قبل پریودیم باشه خون ب پا میکنم