2777
2789

خانمااا تورو خدااا اون تاپیک صلوات تاریخ ۲۹ مهرمو گزارش بزنین توش حرفایی زده شده که شوهرم نباید بفهمه تاپیک یکی مونده ب آخرمه .قبلش لایکم کنید تا براتون صلوات بفرستم خاهش میکنم ازین پست راحت رد نشوووووو

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

عزیزم برای حجم دهی باید عضله بسازی

مصرف پروتئین بالا(ب ازای هر کیلو از وزنت دو گرم پروتئین) به همراه تمرین مقاومتی با وزنه

پروفایلم عکس خودمه:)من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم من اینجا تا نفس باقیست می مانم من از اینجا چه میخواهم نمیدانم امید روشنایی گرچه در این تیرگی ها نیست من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی گل برمی افشانم من اینجا روزی آخر از ستیغ کوه چون خورشید سرود فتح می خوانم و میدانم تو روزی باز خواهی گشت...
2803
عزیزم برای حجم دهی باید عضله بسازیمصرف پروتئین بالا(ب ازای هر کیلو از وزنت دو گرم پروتئین) به همراه ...

مثلا توخونه کمی ورزش کنم باخوردن پروتئین بالا چاق بشم نمیشه؟

مثلا توخونه کمی ورزش کنم باخوردن پروتئین بالا چاق بشم نمیشه؟

باید ورزش مقاومتی همراه با وزنه انجام بدید

من مربی نیستم گلم اطلاعاتم در این حد

پروفایلم عکس خودمه:)من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم من اینجا تا نفس باقیست می مانم من از اینجا چه میخواهم نمیدانم امید روشنایی گرچه در این تیرگی ها نیست من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی گل برمی افشانم من اینجا روزی آخر از ستیغ کوه چون خورشید سرود فتح می خوانم و میدانم تو روزی باز خواهی گشت...
2804
نه لاغر بودم.الانم فقط باسن و سینه دارم. بعد ورزش تخم مرغ و سیب زمینی چون پروتئین هست باعث حجم دهی م ...

سینه هم بزرگ شد من دوست ندارم سینم بزرگ شه اصلا قدووزنتون چنده

سینه هم بزرگ شد من دوست ندارم سینم بزرگ شه اصلا قدووزنتون چنده

۱۶۸ وزن ۵۵ 

خب خود مربی نگا میکنه ب هیکل.برنامه میده.مثلا شونه های ظریف خوب ورزش‌های مربوط به شانه و بازو

من پهلو شکم یکم داشتم از بین رفت با دراز نشست و طناب

برای باسن هم اسکات دنبل .

برنامه میدن.بعدش هر کی بدنسازی میره اتفاقا سینه های بزرگی نداره سینه ها رو سفت میکنه فقط.من نمیدونم چرا یهو سینه م رشد کرد قبلا صاف بود

اگه امکانات باشگاه رو توی خونه دارید بله میشه. باید با دستگاه و وزنه باشه و مصرف پروتئین زیاد. 

شنیدم آمپول حجم دهی هم هست اما نمیدونم ضرر داره یا نه. 

در خواست دوستی آقایان  پذیرفته نمی‌شود. 
2801