2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روتین و قرص و... فایده ای نداره تا زمانی که مشکلات داخلی بدنتو کنترل کنی

مثل کبد اگه گرم یا چرب باشه تاثیرش رو پوست دیده میشه

عصبی و استرسی هم نباید بشی

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها نیست پس حد خودمونو بدونیم🩵 آدم ها مثل کتاب اند! از روی بعضیا باید مشق نوشت، بعضی هارا باید چند بار خواند تا مطالبشان را درک کرد! ولی بعضی هارا باید نخوانده کنار گذاشت. اگر همه جا تاریک بود دوباره بنگر! شاید نور خودت باشی✨ 🩵intp🩵
2803
من یهو تو ۱۸ ۱۹سالگی جوشای بدجور زدم بدجورااا پوستم شده بود داغون الان آینست😇خلاصشو‌ بخام‌بگم‌ زیر‌ ...

راکوتان به شدت پوستت خشک میکنه و چربی نداره پوستت به شدت هم برای کبد بده من راکوتان حذف کردم بجاش روتین پوستی رفتم انجام دادم تونر مرطوب کننده و آبرسان خوب  و ضدآفتاب خوب زدم و اصطلاح  کردم عادت غذاییم رو و ورزش رو اولویت اول گذاشتم و از قبل بهتر شد 

2804
ممنون

خواهش میکنم

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها نیست پس حد خودمونو بدونیم🩵 آدم ها مثل کتاب اند! از روی بعضیا باید مشق نوشت، بعضی هارا باید چند بار خواند تا مطالبشان را درک کرد! ولی بعضی هارا باید نخوانده کنار گذاشت. اگر همه جا تاریک بود دوباره بنگر! شاید نور خودت باشی✨ 🩵intp🩵

اگه نخواستی شیمیایی درمان کنی 

کافیه نصف یه سفیده تخم مرغ و خوب بزنی کف کنه سبک بشه نه خیلی چند قطره توش آبلیمو بریز( خیلی گریزی که پوست می سوزه )بعد یه ستمال کاغذی چند تکه کن به سفیده آغشته کن بزار همه جای صورت این کارو ۲ بار انجام بده رو هم 

بعد بزار خشک بشه یه نیم ساعت تقریبا دراز بکش بزار خوب جذب بشه بعد همون جور که خشک هست از روی صورت بکن ببین چه چیزهای از زیر پوست ت گلت بیرون میکشه 

هفته ای ۱ بار این لایه بردار و بزار نتیجه ش فوقالعاده هست گلم

میوه.سبزیجات تازه .اب.اب هویج.اب پرتقال....حتما میل کنین

اگه تنبلی تخمدان میدین نداری 

باید از ادویه جات .ُسس چرب و اینا کمتر استفاده کنی گلم ☺

2801