2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

من یهو تو ۱۸ ۱۹سالگی جوشای بدجور زدم بدجورااا پوستم شده بود داغون 

الان آینست😇

خلاصشو‌ بخام‌بگم‌ زیر‌نظر پزشک و‌با ازمایش از قرص داکسی ساکلین شروع کردم الانم دارم راکوتان مصرف میکنم با روتین پوستی 

2804
من یهو تو ۱۸ ۱۹سالگی جوشای بدجور زدم بدجورااا پوستم شده بود داغون الان آینست😇خلاصشو‌ بخام‌بگم‌ زیر‌ ...

خدا رو شکر که جواب گرفتی .اما من بهترین دکتر پوست هم موقتی پوستم رو خوب کرد 💚

داغون به معنای واقعی😁

جای جوش فرو رفته داری و منافذ باز ..انگار پوستت دهیراتس و در عین حال چربه ..باید اون لایه شاخی از رو پوستت برداشته بشه لایه برداری ملایم و آبرسانی پوستت را خیلی بهتر می‌کنه .هر چند من درست متوجه نشدم کجای صورتت هست عکس بهتر نداری چشمات را خط بزن 

خدا رو شکر که جواب گرفتی .اما من بهترین دکتر پوست هم موقتی پوستم رو خوب کرد 💚

من اون زمان خیلیییییی دکتر رفتم خیلیییی .خیلی داروهای گرون مصرف میکردم همشون یا بی نتیجه بودن یا بقول خودت موقتی بجز این دکتر اخرم که عالیه .کلا دوره درمان راکوتان واسه کسایی که کبد چرب دارن پوستو عالی میکنه اما نباید ولش کنی باید ادامش بدی که درمان بشی من یبار دیدم پوستم صاف صاف شده دیگه قرص نخوردم بعد چندماه باز شروع کردم جوش زدن مراجعه کردم دکتر باز از اول رفتم تو دوره راکوتان 

2801