2777
2789
عنوان

بعد سه سال شد ولی کاشکی نمیشد اصلا

173 بازدید | 10 پست

بعد این همه مدت و کوچیک کردن خودم که صدبار پیام دادم و اومدم و رفتم دوباره به کسی ک خوشم میومد پیام دادم تو اینستا 

هم محله ای هستیم 

شمارمو گرف زنگ زد ی نیم ساعت حرف زدیم ۲ روز پیش 

الان دیروز صبح پیام دادم تو اینستا تلگرام اینا آنلاین شده ولی جواب نمیده 

خیلی حس بدی دارم حس بی ارزشی دارم

دلم‌میسوزد‌وکاری‌ز‌دستم‌بر‌نمی‌آید

دیگه پیگیر نباش خودش پی ام داد خوبه نداد فکرشو از سرت بیرون کن

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

حس درستی داری 

دنبالشو نگیر دیگ 

▪️عاشق نجوم و ماورام▪️خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه ! یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره❕️اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ... ساعت رند ، عدد ۷ و هر دم و بازدم! 
2803
دیگه پیگیر نباش خودش پی ام داد خوبه نداد فکرشو از سرت بیرون کن

والا بعد اینکه زنگ زد دیگه پیام اینا ندادم ی پست فرستاد برام منم سلام اینا دارم ولی جواب نمیده اصلا

2804
عزیزان روشن فکری که میان میگن بهش بگو ازت خوشم میاد تا تو دلت نمونه تشریف بیارن پاسخگو باشن با تچکر

واقعااا واقعااا آدم بسوزه تو عشق یکی ولی غرورش نشکنه اینطوری

واقعااا واقعااا آدم بسوزه تو عشق یکی ولی غرورش نشکنه اینطوری

من یه بار گفتم ابراز علاقه نکنید ریختن سرم بهم گفتن قدیمی اصن به تو چه مگه از دیوار خونش بالا رفتیم هر چی خواستن گفتن واسه همین دیگه دلم نمیسوزه واسه کسی