2777
2789
عنوان

میشه تایپک قبلمو بخونین و راهنماییم کنین متاهلین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 21 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

قربونت دلت برم ، میدونم الان سر دوراهی بدی هستی و نمیدونی به حرف دلت گوش کنی یا چی ؟؟اما آقایون ذاتا ...

دل برام نمونده نمیدونی چقدر دلشکسته م اون شوهرمه من رسماً زنش شدم دلم میخواد تکیه گاهی باشه نمیدونی چقدر غصه دارم هیچکس نمیدونه حالم خیلی بده 

نه سرکار که می‌ره نمیتونه هی وسطش بیاد پای گوشی اینو میدونم

اهان خب این دلیل خوبیه من اگه جای شمابودم مستقیم بهش میگفتم البته نمیدونم کارم درسته یانه ولی خداقل میفهمیدم تواین مدت چراهبر نگرفته یا میگفت خیلی درگیربچدم و شرایطشو درک میکردم یا دلیل الکی میاورد به هرحال راحت میشدم بازم خودت میدونی باتوجه به شناختت میتونی مستقیم بهش بگی چرا دیر خبرگرفتی

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
2803
نه اونو میدونستم که تا نه و نیم محل کارم اجازه رفتن ندارم اصن

👌👌

هرکاری میکنی منطقی تصمیم بگیر احساسی تصمیم نگیر چنباردیگه امتحانش کن بعد مسولیت پذیریشو بسنج خوشبخت بشی عزیزم😘

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
دل برام نمونده نمیدونی چقدر دلشکسته م اون شوهرمه من رسماً زنش شدم دلم میخواد تکیه گاهی باشه نمیدونی ...

برو کنارش همونجا که هست ، میشه تکیه گاه ، چرا نشه؟ 

مشخصه که دوست داره اما چون دوره ازت نمیتونه درست بگه