2777
2789
عنوان

معلمی یا شغل آزاد 😩😩😩😩😩

76 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من خودم هیچ علاقه ای به معلمی ندارم اما همسرم اصرار داره شغل معلمی را انتخاب کنم 

اما من هیچ علاقه ای ندارم 

علاقه بیشتر تو شغل های آزاده مثل عکاسی برنامه نویسی 

فروشندگی عاشق کار هوایی که توش هیجان داره هستم 

اما چون خودش کارمند اصرار به معلمی داره نمیدانم چیکار کنم 😭 😭 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

اگ علاقه نداری نرو مامان دوستم معلم بود اما دائم قرص اعصاب میخورد تازه ب دخترش اجازه نداد بره

عمر شما از زماني شروع مي شود که اختيار سرنوشت خويش را در دست مي گيريد :) بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری هر دورنج است. “پس اگر همفکر خود نیافتی مثل خدا تنها باش” دختر آریایی💫
2804

معلمی بخاطر وقت آزاد و مزایاش میگن که از بقیه شغل ها سبک تره ولی جای پیشرفت خاصی اصلا ندارع 

اگه دنبال پیشرفتی برو آزاد 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴  دوست عزیز اگه کلمه بی ربطی یا اشتباهی میبینی در جمله به لطف غلط گیر کیبوردمه که همیشه به جای درست غلط می‌کنه . همون کلمه ای که درست و شبیهشه اره همونه 😂