2777
2789
عنوان

حق طلاق گرفتن

159 بازدید | 35 پست

دوستم برای پارتنرش شرط حق طلاق گذاشته اما گفتن در ازاش هیچ مهری نباید داشته باشه، قبول نکرده و گفته شرایطم اینه، مهریه هم واقعا معقولانه گذاشته چون نه خودش نه خانوادش نیازی به پول ندارن و همه‌جوره پشتش هستن، به نظر شما کار درستی کرده؟ چون ممکنه ارتباطشون قطع بشه 

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
خب معقولانه شو بگو چقدر بوده ؟

رسم خانوادگی ۳۰۰ تاست اما گفته ۱۰۰ یا ۷۰ سکه میذارم

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 
2804
چرا مردمو خر فرض میکنن آخه عین دادن ی چک سفید امضا سنگین ب ی نفرهحداقل اگه ادعاتون برابریه مهریه نگی ...

عزیزم خانواده پسر موافق ازدواج نیستن دو روز دیگه خدایی نکرده شوهرش از دست بره هیچی به خانم نمیرسه، مهریه میتونه نجاتش بده

همون معقولانه الان ۵ ملیارده

چندساله باهمن پسره اول می‌گفته قبوله حالا که بحث ازدواجه میگه نه، خودت به همچین آدمی اعتماد میکنی؟ 

من خیلی اعتقادی ندارم به گرفتن این حق ها 

به نظرم تا میشه باید قبل از ازدواج به شناخت خوب رسید با مشاور صحبت کرد 

اگر ادم درستی انتخاب کنی چنین حق هایی لازم نمیشه اگر هم ادم اشتباهی انتخاب کنی باز حق طلاق به تنهایی نمیتونه نجاتت بده 

مهریه بیشتر به درد میخوره 

پس همون مهریه بزنه حق طلاقو بیخیالبا این درخواست بدتر بهونه دست خانواده پسر میده

بهانه چیه اونا برای خواستگاری برای پسرشون جلو نمی‌رفتن با کلی منت رفتن فکر کنم لج کرده

2801