2777
2789
عنوان

چرا خراب ها شانسشون بهتر

| مشاهده متن کامل بحث + 24600 بازدید | 659 پست
تو هنوز نمیدونی کلمات تو فرهنگ عامه میتونند معنای دیگه ای داشته باشن! بعد مدعی فرهنگ و استفاده درست ...

حرفهاتون درست ولی میشد همین حرفها رو در قالبی زیباتر بیان کرد ، ما که با هم سر جنگ نداریم . 

تو دنیای ما پاستیل شکریا اگر یه آقای پاستیلی عاشق خانم پاستیل بشه بهششکر هدیه میده🥺🥺🥺

😂😂😂😂😂

داریم از کامنتا لذت میریم تاپیک زیبایی رو از دست دادیم😂

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اون کاربر میزان بهم تهمت زد گفت از همکارات دفاع نکن منم فردا ازش شکایت میکنم

عزیزم شما ازت کلاهبرداری مالی هم بشه بخوای شکایت کنی چندین سال طول می‌کشه نتیجه بده . بعد اصلا نمیتونی چون خبرنداری چقدر باید خرج کنی دوندگی کنی آخرش بهت میگن نمیشه .هرچی شد تو سایت همینجا جواب بده تموم شه بره .

لطفا لایک نکن .ریپلای هم نکن وقتی برای تو چیزی ننوشتم !
2803
عین مامان من☺چیه خودتونو پیر میکنید؟😐تا حدش خوبه بیشترش عذابه

من متاسفانه سر یه جریان در گذشته اینجوری شدم همه نوع وسواسی دارم یه بار هیچکس نبود با صدای بلند گریه کردم میگفتم خدایا نجاتم بده 😔

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2804
😂😂😂😂😂داریم از کامنتا لذت میریم تاپیک زیبایی رو از دست دادیم😂

من از اول تاپیک زده شد بودم یه لحظه رفتم ناهار درست کنم دیدم جامو گرفتن😂😂😂

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

جر خوردم با لایکاتون بسه خانومم بسسسه لایک نکن 😂😂😂

من از اول تاپیک زده شد بودم یه لحظه رفتم ناهار درست کنم دیدم جامو گرفتن😂😂😂

حیف شد واقعا 😂😂😂

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️
2801