2777
2789

اگر کسی بهتون بگه خونتون همه چیز داره ب جز روح 

بابات بد حرف میزنه و دستوری

مادرت جوری نگاه میکنه ک ارامش ندارم 

دلتون ناراحت میشه!؟  واکنشتون چیه؟! 

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                         خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

چرا همه ما رو با خانواده هانون میبینن

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                         خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
میگم اگه انقدر معذبی دیگه نیا

ناراحت نمیشی؟ 

من حاصل ی زندگی ناموفقم 

هر کسی بهممون میرسه همین جور برخورد میکنه انگار ما تودمون خانوادمونو انتخاب کردیم

پس تلاشها و ذستاوزذهای خودمون چی

میگم عزیزم به هر حال از خونه‌ی شما خیلی بهتره چون تو با این وجود همیشه از خونتون فراری هستی و اینجایی

نوعی سکوت وجود دارد، برای زمانی‌که شما به موضوع تسلط دارید ولی گوینده‌ای نادان با ژستی دانشمندگونه  پر حرفی می‌کند! و شما سخن‌گفتن را بی فایده میبینی! به ویژه که در هر سخن گفتن خطرخودنمایی، خودبرتربینی، فخرفروشی و اظهار فضل وجود دارد!فلذا به سر تکان دادنی بسنده می‌کنی و این روشِ شخصیت‌های رشدیافته می‌باشد.
2804
ناراحت نمیشی؟ من حاصل ی زندگی ناموفقم هر کسی بهممون میرسه همین جور برخورد میکنه انگار ما تودمون خانو ...

ناراحت میشم ،اما سعی میکنم باهرکسی رفاقت و رفت و امد نکنم 

چون خودم ادمی هستم ک هیچ وقت حرف منفی نمیزنم و ایراد نمبگیرم ،توقع دارم ادم مقابلمم همین باشه

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میگم من کاملا از وضع زندگی و خانواده م راضی م شکر خدا شما هم حق همچین توهینی نداری به خانواده م و ناراحتی دیگه نیا .هیچ کس حق نداره به خانواده و شخصیت کسی با منظور و بی منظور توهین کنه یا تحقیر کنه

به رفتار خودم نگاه میکنمچی کار کردم که طرف به خودش اجازه داده اینقدر راحت درباره خونه خونوادم نظر بد ...

معمولا وقتی کسی با ما ک والدینمون با هم مشکل دارن میخواد ازدواج کنه اینا رو میگن 

مودبانه ترینش اینه ک میگن تخقیق کردیم راجع به خانوادتون منفی گفتن..  

بگو خونه ما روح نداره تو هم انرژی مثبت نداریاز این آدمایی که فقط زوم میکنن رو نکات منفی و کمبودهای ک ...

اره باهات موافقم

2801