2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

دیروز صبح دادن هنوز هم بدهیاموندادم بمونه ازش شایددددپنج تومن میمونه واسم کادر درمان تامین اجتماعیم واقعانمیصرفه توی این شرایط اقتصادی بری درمان کارکنی توی بیمارستانهای دولتی حقوق‌اش کمه توقعشون هم بالاوقت سرخاروندن هم نداری

ما تو نقشه زیر پونزیم کسی مارو نمیبینه

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 .. و دلیل آخر اگه کسی درحقت ظلم کرده حتی درحد ذره جواب پس میده چون حق الناسه . دلیل دیر بودنش اینه .گناهاش بیشتر شه و بدتر عذاب شه ...یا خب اونم آدمه کار خوب داره باید جواب خوبیاشم بگیره.شایدم تاوان داده تو خبر نداری..وشاید عذابی که میخوای براش ظلمش در اون حد نیست در هر صورت کارماشو میده .ایضا توی آخرت هم...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه وپایانش خوب🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

2804
مال ما‌رو دیروز ریختن امروزم‌تموم‌شد 😂

ماشالله دوووو روز داشتینش ما دیروز ریختن سه ساعت بعد تموم شد

لطفا لایک نکنید💗 تا اخربخون ، اولش اینکه شیدای فاطمه(س) دومش  امروزی وشیکم خوشکل ونازم چشمام دریاییه.. ...و دراخر 👈 عاشق اهل بیتم عشقم دلیل داره بخون تا بدونی چرا نور امیدم هستن بخصوص حضرت فاطمه توسخت ترین شرایطم آب رو اتیش بودن.👈👈👈یکی بهم یه تهمت ناحق زدبدجوردلم شکست گفتم به من نگفتی به حضرت فاطمه گفتی خودش جوابتوبده یه هفته بعدسرنماز با دل شکسته درقران باز کردم میدونی چی اومد نوشته بود:کسانی راکه به مریم تهمت ناروا زدن را به سزای عملشان میرسانیم...(اسمم مریمه)دوروز بعد اون ادم با گریه والتماس زنگ زد وحلالیت خواست گفت پاکیت بهم ثابت شد به ناحق اون حرف وزدم حلالم کن که تمام زندگیم داره از هم میپاشه.این فقط یه نمونه از بزرگی خدا وقران واهل بیته که تو زندگیم دیدم,💖💖💖
ماشالله دوووو روز داشتینش ما دیروز ریختن سه ساعت بعد تموم شد

😂😂😂 شما خیلی فرز بودی من دلم‌نمیاد هی میرم موجودیمو نگاه میکنم میگم بذار بعدا حالا ، الان سیزده دیگه ته کارتم مونده باید باهاش سه تا قسط بدم گذاشتم برا شب 

2801