2777
2789
عنوان

خواستگارم که هم دانشگاهیمه بهم ریکوئست داده قبول کنم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 41 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

آخه پیجم هیچی ندارم از خودم عکس و اینا هیچی

خب نداشته باشی بهتر .اون میخاسته باهات حرف بزنه اشنا شه 

من تاحالا ندیدم‌بدون هیییییچ اشنایی از هم خاستگاری برن مگه عهده بوقه 

حتی مذهبیاشم حرف میزنن باهم چند بار بیرون میرن کافه میرن بعد تصمیم میگیرن خاستگاری برن یا نه 

2803
عزیزم یعنی اول نامزد کنن بغد به تفاهم رسیدن ریکویستشو‌ قبول کنه؟ یعنی پیجش پی تر از زندگیشه؟ درک نمی ...

بابا جلسه اول که همه نامزد نمیشن

میگم بزار یه جلسه بیان اگه به تفاهم رسیدن و چیزی قبول کنه 

اگه فوش دادی جواب ندادم بدون از بیشعوری خودت بوده 
خب نداشته باشی بهتر .اون میخاسته باهات حرف بزنه اشنا شه من تاحالا ندیدم‌بدون هیییییچ اشنایی از هم خا ...

آخه نمیتونم از خانوادمم نظرخواهی کنم چون از اینستا و اینا چیزی سر ذر نمیارن

بابا جلسه اول که همه نامزد نمیشنمیگم بزار یه جلسه بیان اگه به تفاهم رسیدن و چیزی قبول کنه

اره جلسه واسه آشنایی اوکیه .اینم میشه حداقل یکی دوبار همو ببینن حرف بزنن .اما نمیشه مستقیم رفت واسه خاستکاری و بله برون که .اما من خودم اخرین خاستگاری که داشتمو اونم ریکویست داد بهم که عکسشو ببینم یعنی به خاهرش گفتم عکس بفرستین گفت ندارم اما پیجتو بده بگم ریکویست بده تو. پیجش هست ببین بعدش ریکویست داد پیام داد بهم همون چند ساعت چت کردیم فهمیدم نمیخامش چون همش فیس خارج رفتناشو میداد انگار افتخار دیگه ‌ای جز مسافراتای خارجیش نداشت همونجوری پشت تلفتی ردش کردم .بهتر از این نبود که حضوری میدیدمش یه خاطره مزخرف به خاطره‌هام اضاف میشد؟ البته بگم ظاهرشم خیلی خوشم‌نیومد

2804
2801