2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

ممکن بد جاسازی کردی افتاده شکسته،البته گاهی ممکن چشم بد بوده زده به ظرفت من یبار مهمون داشتم بعد ازغذا ظروف بردم گذاشتم آشپزخونه بعد بدون هیچ ضربه ای اولین دیس برنجم که پیرکس بود باصدای بلند شکست،حالا شکستنش به کنار نمی دونم صداش چرا اینقد زیاد بود،روی سینک بود ازجایی نیافتادبه فاصله چند دقیقه ظرف سالادم شکست اونم باصدادقیقا دوتاشون مق قاچ هندونه وا شده بودن که یکی ازمهمونام خانم سن دار بود اومد آشپزخونه دیدشون تندتند آیه قرانی خوند گف این چشم بوده زده به ظروفت خداروشکر به خودتون نزده صدقه بده،توی زندگی پس اززندگی هم دیدم که می گفتن قراربوده چشم بد به طرف بزنه اما با دعای پدر مرحومشون چشم به شیشه گاز خورده وشکسته،،بعضی ها اعتقاد به چشم بد ندارن،اما بارها برام اتفاق افتاده

خودت رو دوست داشته باش وبه خودت تکیه کن 
منم یکبار مهمون اومد برام باورت میشه بشقاب رو سفره بدون اینکه توش غذا بریزیم یا دست بزنیم یهو چند تک ...

عزیزم برای منم اتفاق افتاده دقیقا،اینجا تعریف کردم

خودت رو دوست داشته باش وبه خودت تکیه کن 
2801