2777
2789

سلام عروسی نوه دایی مامانم بود رفته بودیم عروسی .چندماهیه عقدم من صلاح ندونستم نامزدم بیاد عروسی فقط من رفتم با خونوادم.

اینم بگم نامزدم ماشین ندارن موتور دارن فقط فعلا شرایط خرید ماشین رونداره😞چون دوسش داشتم قبولش کردم. آبجی دارم متاهلن چندساله ازدواج کردن بچه هم دارن خیلی حسودن بهم نمیدونم چرا

تو همون تالار ب خدا اشک چشمام جمع شد از حرفاش. 

آبجیم گفت ما تورو نمی‌بریم تو ماشین جا نیس پس شوهرت کجاس؟ شوهرت وظیفشه تورو بیاره برسونه و...گفتم خب ماشین نداریم چیکارکنیم همش میگفت جا نداریم اسم شوهرشو میگفت میگفت میگه ب شوهرش بگه جا نیس ماشین ب خدا حالم خیلی بد شد ب نامزدم همون تالار پیام فرستادم بیا دنبالم و ماشین جور کن همش میگفت فداتشم ب خدا ب هرکی میگم جور نمیشه 

اینم بگم عروسی و تالار از شهر دور بود با اسنپ ایما نمیشد رفت.

تو پیامک ها با نامزدم بد حرف زدم همش میگفتم بیا دنبالم ماشین بگیر و...

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

همسرتون بخاطر بقیه تحقیر نکن و همونی که هست قبولش داشته باش....نذار دیگران با حرفاشون داغونت کنن...یوقتا نزدیکترین افراد زندگیمون از صدتادشمن بدترن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2804

وقتی متاهل هستی صلاح ندونستم شوهرم بیاد نداریم

خواهرت هم مجبور نیست شما رو تو ماشین جا بده که آخرش هم بنده خدا این کار رو کرده تهش هم بهش میگی حسود

این جور که معلومه نه با شوهرت خوب رفتار میکنی نه با خواهر

با این که شکسته بالم ولی هنوز هم بلند پروازم

بالاخره شرایطی هست که قبول کردی

شوهر من ماشین داره ولی ذره ای همو دوست نداریم 

دوست داشتن هم مهمه.درکت میکنم ولی در کل اصلااا مسیله ای نیست بخوای سر حرکات خواهرت با اون دعوا کنی

بخاطر دیگران با همسرت بد رفتار نکن و هم خودت و هم اون رو نرنجون . منم همسرم موتور داره و یکم دیگه قراره ماشینمونو بگیریم بیشتر جاها نمیرم اگه برمم همسرم باشه میرم هیچوقتم نگفتم باید ماشین بگیری و… درکش کردم و کنارش موندم شماهم درکش کن و پناهش باش 

هآی؛من ستایشم🌱✨اندکي سن دارم + یاری که با گذشت کلي چالش دوونیم ساله به هم رسیدیم🥹🤌🏻(او نه تنها لب هایم را می خنداند بلکه باعث لبخندِ قلبم هم میشود🫂♥️🔗)درحال حاضر تازه کارم و مشغول به خیاطي✂️دختری با اصالتِ بلوچم🪄علاقه مند به تجربه های جدید و حالِ خوبم🤍بزرگترین قلب مال اونیه که انرژی مثبتش رو به دیگران منتقل کنه✨به امید ساختنِ آینده ای زیباوخوب…
بخاطردیگران هیچوقت اوقات خودتو همسرتو خراب نکن عزیزم

اره درسته عزیزم ولی جوری حرف می‌زد اون لحظه عصبانی بودم خیلی ناراحتش کردم ولی بد حرف نزدم میگفتم ماشین بگیر اینجوری نمیشه یا بیا دنبالم باید بیای دنبالم و..

اره درسته عزیزم ولی جوری حرف می‌زد اون لحظه عصبانی بودم خیلی ناراحتش کردم ولی بد حرف نزدم میگفتم ماش ...

نوه دایی مادرت خیلی دوره. وقتی خواهرت انقدر تحقیرت کرد چرا رفتی سوار شدی. نمیرفتی عروسی. برمیگشتی خونه

2801