2777
2789
عنوان

واسه شوهرم هر جا میریم دنبال کار میکنه سابقه کار میخوایم

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 38 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

برای اینکه رزق و روزیتون زیاد بشه و کار خوب پیدا کنه همسرتون روزانه ۱۱۱ بار آیه ۵۸ ذاریات رو بخونبرا ...

امیدی ندارم واقعا 

مملکت رو هواست 

با دعا مگه حل میشه چیزی عزیزم😔

2803
کجا دوره آموزی باید بره هر جا رفتیم برای کاراموزی قبول نمیکنن

حضوری رفتید؟ تو این سایت های جاب ویژن اینا رزومه درست کنه و بگرده دنبال آگهی ها هر کدوم مرتبط بود رزومه بفرسته و در قدم بعدی این رو هم در نظر بگیرید که ممکنه کار غیرمرتبط با مدرک دانشگاهیش انجام بده که یه چیز عادیه تو ایران یکیش شوهر خودم

من حال ادامه دادن ندارم صادقانه یعنی بزور دارم ادامه میدم🤣
2804
امیدی ندارم واقعا مملکت رو هواست با دعا مگه حل میشه چیزی عزیزم😔

مملکت رو هواست رو خوب گفتی...شوهر منم تازه کار پیدا کرده همش میگم یعنی آرامش و مملکتی میمونه ک مام لذت ببریم ازش؟!

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡

خدا کمکتون کنه عزیز کاملا درکت میکنم منم شوهرم تا الان درس میخونده بعدشم باید میرفت سربازی امسال  منم خیلی درگیر بودم همین شهر خودمون جای خوبی سربازی بگیرند که بتونه همونجا بعد مشغول بشه هر جا رزومشو میفرستادم خبری نمیشد 

شروع کردم نماز استغفار خوندن از یکی دوستام شنیدم برای کار وشغل جواب میده یه طوری انگار خود شغله میاد دنبالت 

منم شروع کردم خوندن بعد نماز عشا یا عصر خداروشکر یجای خوب قبول شد ۳ تا مصاحبه هم کرفتن ازش همونحا گفته بودن اگه بخوایم استخدام کنیم شما شرایطشو دارید که همین جا بمونید بعد سربازی ؟ 

این نماز بخونید ان شاالله خدا براتون میرسونه هیچوقت نا امید نشید از توسل و دعا 

2801