2777
2789

خب آخه لعنتی  سابقه کار از کجا دربیارم؟؟!!

بالاخره آدم باید از یکجا شروع کنه دیگه

هر جا میری میگن دو سال ۵ سال ۱۰ سال سابقه کار خب از کجا سابقه کار بیاریم وقتی هیچکدوم نیرو نمی‌گیرید.

بخدا دیگه بریدم

کلی رفتیم دنبال کار هیچی نشد 

نمیدونم واقعا چیکار کنیم

گریم دراومد دیگه

قبلش کجا مشغول بودن؟! 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

بره دوره کارآموزی و بعد جاهایی که حقوقش پایین تره مشغول بشه براش سابقه کار میشه جای خوب و حقوق خوب رو که به یه آدم مبتدی نمیدن

من حال ادامه دادن ندارم صادقانه یعنی بزور دارم ادامه میدم🤣
2804
خدمتش تموم شده عزیزمارشد شیمی داره هر جا میریم برای کار میگن سابقه کار🙄😒

اها اوکی 

چی بگم، خدا کمکتون کنه یه شغل خوب گیرشون بیاد

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
بره دوره کارآموزی و بعد جاهایی که حقوقش پایین تره مشغول بشه براش سابقه کار میشه جای خوب و حقوق خوب ر ...

کجا دوره آموزی باید بره 

هر جا رفتیم برای کاراموزی قبول نمیکنن 

برای اینکه رزق و روزیتون زیاد بشه و کار خوب پیدا کنه همسرتون 

روزانه ۱۱۱ بار آیه ۵۸ ذاریات رو بخون

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

2801