2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

آخه من با بقیه فرق میکنم منو خدا هم جواب کرده

خدا هیچوقت هیچ کدوم از بنده هاشو جواب نمیکنه،اتفاقا آغوشش برای بنده های ناامیدش بیشتر بازه،برو خودتو بسپار به اغوشش،هرچی دل تنگته بهش بگو،زار بزن زجه بزن،گله کن ،ولی اخرش باهاش اشتی کن،تنها کسی که هیچوقت از ادم رو برنمیگردونه همون خداست ،با هیچ کدوم از بنده هاش هم قهر نمیکنه،این ماییم که بهش پشت میکنیم ولی اون باز منتظره که صداش کنیم،تا حالا شده بخاطرش یه قدم برداری ،تو برو جلو ،تو اقدام کن،مطمعن باش پس نمیزنه :) ببخش زیاد حرف زدم،یه حمد شفا به نیتت میخونم انشاالله که حال دلت خوب باشه همیشه

2803
خدا هیچوقت هیچ کدوم از بنده هاشو جواب نمیکنه،اتفاقا آغوشش برای بنده های ناامیدش بیشتر بازه،برو خودتو ...

ممنونم عزیزم کاش منم مثل شما لیاقت داشتم بنده خوبی میشدم 

2804
والا اطرافیان من مگفتن سربچه اوردنم هم تنبلی داشتم بااینکه ب کسی نگفتم ولی بازم مگفتن نازا

😑

عزیزم یه سوال  الان شما که زود ازدواج کردی احساس بدی نداری ؟حس نمیکنی بهترین دوره سنیتو باید بیشتر وقت برای خودت میزاشتی؟تحصیلاتتم ادامه دادی؟

ببخشید اخه واسم سواله چون خودم۲۲سالمه

😑عزیزم یه سوال الان شما که زود ازدواج کردی احساس بدی نداری ؟حس نمیکنی بهترین دوره سنیتو باید بیشتر ...

من بابام نمزاشت درسموکامل کنم همش توخونه حبس بودم البته الانم زیادبیرون نمرم ولی بازم خداروشکرمکنم ب شرایط بستگی داره اگ بابای ادم خوب باشه همچی عالی میشه

ممنونم عزیزم کاش منم مثل شما لیاقت داشتم بنده خوبی میشدم

نه اشتباه نکنید،هیچ کس کامل نیست ،هیچ کس بی نقص نیست، من خودمم جزو اون دسته هایی ام که هنوز کامل نشده و داره جون میکَنه تا شاید کمی کامل شه،ولی هنوز امیدوارم به درگاهش،ناامید نشدم،میدونم بلاخره یه جایی دستمو میگیره،به مو رسید ولی پاره نشد ...:)

لطفا با قلب مهربونتون منم دعا کنید،میگن بازبانی که گناه نکردی  بخوایی برات دعا کنن زودتر مستجاب میشه🙏

فاطمه الزهرا دعاگوتون باشه

خیلی کارا دوس داشتم براش بکنم که وضع مالیمون نزاشتاگه کوچیکتر بود فرصت میکردمولی زود داره بزرگ مبشهب ...

خداکریمه مهم اینکه مادرمهربونی هسی این بیشترمهمه براش وتوقلبش میمونه

2801