2777
2789
عنوان

ب نظرتون خرج تیبا خیلی بیشتر از پرایده

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 35 پست
مبارک.فداتشم اوضاع بازار چطوریاس خریدار هست ؟چند روزه میشه پراید سالم فروخت ؟

اوضعیت خرابه واسه ما چند تا پیام و یه زنگ طی یه هفته 

اصلا خیلی بده

اگه خدا بخواد منم روزی صاخب دختری به اسم لیا میشم.. راضیم به رضای خدا جونم.                           اینم گروه ختم صلوات تلگرام آقا امام زمان عجل الله  @montazeran_32

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوضعیت خرابه واسه ما چند تا پیام و یه زنگ طی یه هفته اصلا خیلی بده

اخه ۸۳ هم دیگه قدیمی خیلی ب زور میبرن 

بعد بخاطر طلا همه میخوان ماشین بفروشن طلا بخرن ماشین زیاد شده

میشه لبخند بزنی؟

مردم دید خوبی به تیبا ندارن من که بخوام ماشین بخرم اسم تیبا هم نمیارم 😑😐😶🤦‍♀️

دوباره برگشتم به خاطر دوستان نی نی سایتیم 🥰ولی به دلایلی دیگه نمی تونم و نمیشه که مثل قبل اینجا فعال باشم🥺 فقط یک پیج شخصی اینستاگرام دارم که گاهی اونجا هستم ‌.هرکسی از شما دوستای قدیم و جدید اگه دوست داشتید میتونید درخواست بدین و آدرس پیج رو تو خصوصی بپرسید که بهتون بگم ❤️ 
2803
اخه ۸۳ هم دیگه قدیمی خیلی ب زور میبرن بعد بخاطر طلا همه میخوان ماشین بفروشن طلا بخرن ماشین زیاد شده

من میخوام طلا بفروشم تیبا بخرم🙃

کم کم خریدیم پس انداز کردیم واسه همچین روزی 

اگه خدا بخواد منم روزی صاخب دختری به اسم لیا میشم.. راضیم به رضای خدا جونم.                           اینم گروه ختم صلوات تلگرام آقا امام زمان عجل الله  @montazeran_32
چرا

تو اینستا و شبکه های اجتماعی هی تیکه میندازن زن های تیبا سوار 😐😑 منظورشون اینه که هرکی طلاق میگیره با پول مهریه رفته تیبا خریده😶🤦‍♀️🤦‍♀️

دوباره برگشتم به خاطر دوستان نی نی سایتیم 🥰ولی به دلایلی دیگه نمی تونم و نمیشه که مثل قبل اینجا فعال باشم🥺 فقط یک پیج شخصی اینستاگرام دارم که گاهی اونجا هستم ‌.هرکسی از شما دوستای قدیم و جدید اگه دوست داشتید میتونید درخواست بدین و آدرس پیج رو تو خصوصی بپرسید که بهتون بگم ❤️ 
2804
اوضعیت خرابه واسه ما چند تا پیام و یه زنگ طی یه هفته اصلا خیلی بده

اره گویا مسکن و ماشین کامل بازارش رفته رکود.خداکنه این تنشای سیاسی تموم بشه .هر روز استرس داریم  چه میخاد بشه .خداکنه طلا متوقف شه روندش .فقط نه بخاطر طلا بخاطر تموم شدن این تنشا

اخه ۸۳ هم دیگه قدیمی خیلی ب زور میبرن بعد بخاطر طلا همه میخوان ماشین بفروشن طلا بخرن ماشین زیاد شده

منم خاستم همینکارکنم بعد دیدم ماشین بفروشم میشه نهایت سه تا سکه .باز ولش کردم .نمیدونم کاش زودتر میفروختم .

تو اینستا و شبکه های اجتماعی هی تیکه میندازن زن های تیبا سوار 😐😑 منظورشون اینه که هرکی طلاق میگیره ...

فرقی نداره مردا بیرون وقتی میبینن یه زن ماشین میرونه میگن با پول مهریه خریده😂

پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند🤞🎀💟🌾
2801