2777
2789

رزاقی هم خارجه ابن سینا هم که هر کی هر کیه میخام برم مطب تو رو خدا کمککم کنید 

توقف رشد میکنن تو 6 هفته 

ساک و جسم زرد تشکیل میشه و میافتم به لک بینی و سقط میشه 

به قلب اصلا نمیرسه

ایندفع انوکسپارین و اسپرین هم داشتم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

سلام عزیزم واقعا متاسف شدم برات ایشاالله به زودی خدا بهت یه نی نی سالم میده،من سه بار بچه از دست دادم بعدش رفتم زیر نظر یه دکتر خیلی خوبه دارو و آزمایش الکی نمیده من خیلی راضی بودم اگه دوست داشتی بگو تا تلفنشو بهت بدم

💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️و باز هم معجزه الله دختر قشنگم خوش اومدی😍
2803

عسییسم من دکتر شه بخش رو‌تو ابن سینا‌و‌دکتر افسانه محمد زاده رو به شدت تعریفشو‌شنیدم و‌دکتر محمد زاده رو که خواهرم باهاش بعد ده سال خدا دوقلو‌داد عالی بود ماشا الله

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

انشا الله هزودی خوش خبری برامون بیاری عسییسم ❤️❤️

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2804
همون قدر ک مادرشدن ی موهبته نشدن هم ی موهبت دیگس.اصرار ب چیزی نکنید خیلیا هستن میگن کاش مادر نمیشدم ...

خب اگه نمیخاد بده و قرار نیست بمونه چرا حامله میشم خب از اول تشکیل نشه این عذاب جسمی و روحی میده 

همون قدر ک مادرشدن ی موهبته نشدن هم ی موهبت دیگس.اصرار ب چیزی نکنید خیلیا هستن میگن کاش مادر نمیشدم ...

حس تنها بودن خيلي بده با حرفت موافقم اما با حس تنهايي كه دارم نميتونم كنار بيام كشور غريب تكو تنها دور از خانواده 

2801