2777
2789
صد در صد کلا مادر ادم حالش بد باشه بچه بزرگشم حالش بده تو دوران جنینی که جای خود داره

اره دقیقا،زن برادر من وقتی باردار بود استراحت مطلق بود هی استرس سقط داشت الان دخترش همش استرس داره ترسوعه همش نگرانه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیرم خودم بودمتو بغل مامانم زجه زدم امشب فقط میگفتم مامان کمکم کن دارم از درد میمیرم مامان کمکم کن

اهاااان خدا نکشتت 😅

من قبلا اینجوری شدم مامانمم باهام گریه میکرد بنده خدا چیزی نمیتونست بگه

عزیزم به مرور زمان بهتر میشی البته به شرطی که شرایطت بهتر بشه 😔 خودت باید تو زندگیت شادی بیاری خوشبختی بیاری 

میخندم شاید دنیا به روم نخنده اما بازم میخندم 
2803
2804
بلهدست رو هرکی گذاشتم نشد

میدونی چرا؟

چون اونیکه باید دست بزاره پسره نه دختر 

پسرا جنبه ندارن بخوای حس واقعیت بهشون بگی باید اونقدر اعتماد به نفست و دنیای خودت رو بزرگ کنی که اصلا فکرتم نره سمتشون باید بزاری کیث مناسب خودش سر راهت قرار بگیره

میخندم شاید دنیا به روم نخنده اما بازم میخندم 
منو?چرایه دختر شکست خورده دیدن نداره فداتشم

ببین بخدا اگه دروغ بگم 

یه نفرو میشناسم انقدر حالش بد بوووود انقدر پوچ شده بود خودکشی و فلاااان یعنی نگم چقدر رفت دکتر و روانکاو روان درمانگر و دارووووو

آخرش یه جا تصمیم گرفت بلند شه هیچکس باورش نمیشه این همون دخترِ چند سال پیشه 

امیدوارم خدا انقدر بهت زود و نزدیک نگاهت کنه که موفق ترین و شادترین دختر روی زمین بشی و همه حسرتتو بخورن🌹🌹🌹

سعی کردم که بمانی و بریدی به درک/کارمان را به غم و رنج کشیدی به درک/به جهنم که از این خانه فراری شده ای/عاشقت بودم و هرگز نشنیدی به درک/میوه کال غزل بودمو از بخت بدم/تو مرا هرگز از آن شاخه نچیدی به درک/فرق خرمهره و گوهر تو نفهمیدی چیست/جنس پا خورده بازار خریدی به درک/عاقبت سنگ بزرگی به سرت خواهد خورد/میکشی از ته دل آه بزرگی به درک
2801