2777
2789

می دونید که همه ی دنیا روی فرکانس ها می چرخه!و این به خود ما بستگی داره که چه فرکانسی بفرستیم و چه فرکانسی رو دریافت کنیم.برترین و بالاترین راه برای پاکسازیِ چاکراها غسل کردن و وضو گرفتن است شما با پاکسازی چاکراه می تونید انرژی های منفی رو دور و انرژی های مثبت رو جذب کنید، پاکسازی چاکراها از طریق وضو و غسل باعث میشه شما علاوه بر جذب انرژیهای مثبت ، انرژی های الهی رو هم به سرعت، دریافت کنید.هر انسانی دور خودش هاله ی انرژی دارد،هرچه شخص بیشتر انرژی های الهی و مثبت را دریافت کند این هاله ها قطورتر و درخشان تر میشود،«پس هرچقدر با وضو باشی بیشتر جذب نور و انرژی می کنی و هاله ی دورت محکم تر و قطورتر میشه و شما رو از مشکلات متافیزیکی ، چشم‌زخم ها و خیلی خطرات دیگه حفظ می کنه»چرا اینقدر در دینِ عزیز ما به دائم الوضو بودن تأکید شده،اون هم با آب سرد؟؟؟یکی از مستحبات وضو گرفتن با آب سرد هست،چون آب سرد نسبت به آب گرم قابلیت جذب انرژی بیشتری داره، آب گرم به دلیل فاصله ی زیاد بین مولکولی ، خودش حاویِ مقدار زیادی انرژی هست که باعث میشه قابلیت جذب زیادی نداشته باشه.چقدر دین اسلام کامل و زیباست🦋#تکنیک#پاکسازی

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

🌟سه دقیقه پاکسازی با نمک دستان با نمک دریا آغشته کنید سه دقیقه ماساژ بدید روی هم   وموقع پاکسازی انرژی وهاله های وجودتون وپاکسازی انسدادهای مالی .موقع ماساژ دادن عبارت تاکیدی تکرار کنید پول به راحتی به سمت من میاد پول فوری به سمت من میاد مسیر پولی ومالی من باز شدههریکشنبه این #تکنیک میتونید انجام بدید اما یکشنبه اول مهم ارتعاش انرژی بالاتری دریافت میکنید..بعد انجام  پاکسازی با نمک را  دست بشورید اما خشک نکنید واجازه بدید که خودش خشک شود..

.پاک سازی با پودر دارچین برای جاری شدن پول و ثروت به خانه و محل کارتان! 🏦🦋 هر ماه اولین روز از ماه، شما مقداری پودر دارچین در کف دست ریخته و شروع میکنید به خواندن ذکرهای هواُپونوپونو!⚜️هفت بار ذکر :متاسفم ) (لطفا مرا ببخش ) ( دوستت دارم ) (متشکرم ) ⚜️پس از ادا کردن ذکرها، دارچین شما کاملا پاکسازی می شود ⚜️🏦 حالا به سمت درب ورودی منزل رفته و دست خود را باز کرده و با یک نفس عمیق و به نیت اینکه این پودر حامل برکت برای شما خواهد بود، پودر را به درب خانه می پاشید!حتما ذکر کنید که برکت و ثروت و پول به سوی خانه و محل کارتان جاری خواهد شد! 🏦ابتدای ماه قمری انجام شود🔺🔺🔺🔺.

2803

من هرچی بخام میشه.

حتی میتونم بافکرمدسرنوشت یه ادم عوض کنم 

مثلا ینفر زد زیر قولش 

گفتم اگ تونستی کار کنی 

بخدا اجاره مغازتم نمیتونی بدی 

کلی بم خندید 

ماه بعد نتونس اجاره بده دارن بیرونش میکنن

پیش دیگران میگفتی؟

سلام عزیزم 

مراقبه کن زیاد روی چاکراهات 

از توی نت سرچ کن مراقبه چاکراها برات میگه چطور 

بعدم هر چیزی میخای بنویس بذار کنار 

و مهمترینش قانون ۶۴ثانیه 

که یعنی از ۶۴ ثانیه با بالا فقط و فقط روی همون موضوع مراقبه کن و نذار فکرت به جای دیگه بره 

برات اتفاق میوفته

سلام عزیزم مراقبه کن زیاد روی چاکراهات از توی نت سرچ کن مراقبه چاکراها برات میگه چطور بعدم هر چیزی م ...

معنیش هم اینه که به هرچیزی فکر کردی بهش انرژی میدی 

پس سعی کنیم چیزایی که دوست نداریم رو از ذهنمون بندازیم بیرون

ماشین و خونه ای که میخواستم 

ولی نه با جذب با جان کندن😂

ز همه دست کشیده ام تا تو باشی همه                                        با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد                                         آقا هستم!
2804

من در مورد خوراکی ها خیلی البته این اسمو نمیزارم ولی باور دارم خوراکی هایی که دوست دارم زود بهم میرسن

_لطفا اگه کاربری میشناسید که تو تاپیک هاش در مورد مهاجرت,برنامه نویسی,زبان خوندن نوشته و یا کاربری میشناسید که از نظرتون نابغست و خیلی موفقه بهم معرفی کنید از خوندن اینجور تاپیک ها خوشم میاد_اگه کسی هستید که تونستید تو اتلاف وقت صرفه جویی کنید و کارهاتون بازدهی بیشتری داشته باشه لطفا از تجربه هاتون بگید_تو این سایت از 80درصد ادما بدم میاد ولی یه تعداد ادم هستن که خوشم میاد باهاشون تبادل نظر داشته باشم پس عضو شدم_اگه امضامو خوندی رو پیامم ریپلای کن و یه فکت علمی بگو:)(چرت نباشه)(اگه میدونی بگو اگه نمیدونی نگو)منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را.بچه ها نخندینا💔
می دونید که همه ی دنیا روی فرکانس ها می چرخه!و این به خود ما بستگی داره که چه فرکانسی بفرستیم و چه ف ...

ببین اگه میخوای یه چیزی رو به زبون خود تکنیک جذب توضیح بدی مسئله ای نداره 

حتی من با اون قسمت جذب انرژی هاله نور و اینا هم مشکلی ندارم 

ولی وقتی بخشی از صحبت های شما در مورد آب گرم به فاصله بین مولکول ها اشاره می کنه دیگه نمیتونم چیزی نگم 

یه چیز غیر علمی رو با یه مطلب علمی توجیه کردن غلط 

شما میتونید دید خودتون رو به هر چیزی داشته باشید ولی خواهشا از علم فیزیک مایه نزارید 

عزیزم جسمی که نور رو جذب می کنه پرنور تر نمیشه 

فقط توی این دنیای هستی سیاه چاله ها هستن که نو رو رو جذب می کنند اتفاقا همون ها هم از اسمشون معلوم سیاه چاله هستن 

خورشید هم که نور تولید می کنه از هم جوشی هسته ای داخلش داره این اتفاق میافته توی خورشید چیزی نمیسوزه دو تا هسته سبک به هم برخورد می‌کنند یه هسته سنگین و کلی انرژی که به صورت نور و گرما هست به وجود میاد نور به زمین میرسه به اجسام میخوره و بازتاب می کنه 

نمی دونم دیواری از دیوار فیزیک کوتاه تر پیدا نکردید که برای اثبات صحبتاتون از فیزیک استفاده می کنید