2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

افسردگی گرفتت

متخصص تشخیص بیماری افسردگی اضطراب وسواس نشخوار فکری چون نوع شدیدش رو داشتم والان حالم عالیه 💚💚💚 سوالی داری بپرس درخدمتم 😊😊😊😊 یلدا صدام کنید.. عاشق مازندران 🤚🤚🤚🤚🤚تازه به دنیا اومدم♡♡♡ جغد خوش خنده هستم 🤣😁🤭🙃🙃🙃👋👋👋

اینو از یه عالم پرسیدیم گفت

حدیث داریم که میگه  به اینجا رسیدین نباید دعای مرگ کنید چون ناشکریه ولی باز خوهستین بگین

خدایا منو زنده نگه دار تازمانی که زندگی به نفعمه و متو بمیران زمانی که مرگ به نفعمه

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 .. و دلیل آخر اگه کسی درحقت ظلم کرده حتی درحد ذره جواب پس میده چون حق الناسه . دلیل دیر بودنش اینه .گناهاش بیشتر شه و بدتر عذاب شه ...یا خب اونم آدمه کار خوب داره باید جواب خوبیاشم بگیره.شایدم تاوان داده تو خبر نداری..وشاید عذابی که میخوای براش ظلمش در اون حد نیست در هر صورت کارماشو میده .ایضا توی آخرت هم...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه وپایانش خوب🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

2804
اینو از یه عالم پرسیدیم گفتحدیث داریم که میگه به اینجا رسیدین نباید دعای مرگ کنید چون ناشکریه ولی ب ...

حوصله داریا

من میگم دویت ندارم زنده باشم داری فلسفه واسه من میبافی

لطفا لایک نکنید ممنونم🌷

تا وقتی خدا هست و می‌تونه برات معجزه کنه ناامید نباش.

یه زمانی گفتاری یهو کم می‌آوردم و مرگ می‌خواستم اما الا پشیمونم. قطعا قطعا مشکلت خیلی بزرگه و از درک من خارجه اما همه‌ی ما با هر اعتقاد و اخلاقی وصلیم به یه نفر 

خدا هست بجای مرگ بازم ازش بخواه که قلبت رو از نور روشن کنه.

حوصله داریامن میگم دویت ندارم زنده باشم داری فلسفه واسه من میبافی

میگم این دعا رو بکن به نفعت باشه زودتر میمیری ک

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 .. و دلیل آخر اگه کسی درحقت ظلم کرده حتی درحد ذره جواب پس میده چون حق الناسه . دلیل دیر بودنش اینه .گناهاش بیشتر شه و بدتر عذاب شه ...یا خب اونم آدمه کار خوب داره باید جواب خوبیاشم بگیره.شایدم تاوان داده تو خبر نداری..وشاید عذابی که میخوای براش ظلمش در اون حد نیست در هر صورت کارماشو میده .ایضا توی آخرت هم...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه وپایانش خوب🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

2801