2777
2789

موقعیت خوبی دارم از هر لحاظ ولی کسی برای مرحله جدی برای خواستگاری نمیاد چرا

شوهر منم می‌گفت اوایل که اومد سراغ من می‌گفت میخواست سرکارم بذاره که خدا زد پس کله اش  الان تبدیل به شوهر شده از بس اومد سراغم و کم کم شناختم تبدیل به شوهر شد باید ببینی قسمتت کجاست و کی میاد،

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
اره شغل خونه داشته باشم ازدواج نمیکنن یا هم سطح خودشون پیدا میکنن

خب دیگه چ ایرادی داره پسرا هم حق دارن دختر با سطح مالی خودشون ازدواج کنن

مگه همیشه دخترا باید دنبال سوهر پولدار باشن؟

کبوتر با کبوتر

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
کدوم افکار؟ کدوم سمی؟ اینکه میگم دوستی ازتوش خواستگار جدی بیرون نمیاد ؟ یا اینکه واقعیت همینه؟

ببین باید بهت یک صفحه توضیح بدم همه چیز برمیگره به باورهات به چی توجه میکنی همون میاد تو زندگیت توجه میتونه با دیدن باشه با تنفر از چیزی باشه با ترس از چیزی باشه و ... وقتی یه اتفاقی برات داره تکرار میشه ینی چی ینی تو داری یه جوری به اون چیز توجه نشون میدی حالا خودت برو ببین به چی داری توجه نشون میدی تو زندگیت کجای کاری خیلی خلاصه گفتم 

🚫🚫🚫🚫🚫🚫کاربر مرد 🚫🚫🚫🚫🚫🚫           🚫🚫چرت و پرت بگین=گزارش وتگ کردن نی نی یار 🚫🚫

یه چیزی میگم ناراحت نشین دخترا...

پسره مگه خر مخشو گاز گرفته خودشو بندازه زیر بار مسئولیت، وقتی راحت و بی دردسر همه چی در دسترسش هست .

بحث مال هم مهمه

ولی مهمتر از اون فرهنگ مسخره ایه که داره جا میفته 

2801