2777
2789
عنوان

محصول بیوآکوا

105 بازدید | 29 پست

سلام خانما وقتتون بخیر. 

من فوم شستشو هلو بیوآکوا ، سرم آبرسان چای سبز بیوآکوا و تونر انار رو گرفتم. دوروز استفاده کردم خیلی جوش زدم. کسی بوده که این سه تا رو استفاده کنه و بدونه از کدوم یکی هست که قطعش کنم؟ 

درضمن من پوستم مختلط هست و به هرچیزی زود واکنش میده و زودی جوش میزنم. میخام بدونم کسی بوده پوستش من بوده باشه و و این سه تارو استفاده کرده باشه و جوش زده باشه؟ ازکدومش بود؟ 

خدایاشکرت که یه نی نی تو دلم دارم تااینجاش خودت باهام بودی، ازاین بعدهم خودت مواظبش باش که سالم وصالح به دنیا بیاد... خدایا هرکی نی نی نداره به حق این ماه عزیز بهش بده وبه صلاحش باشه... 

از من میشنوی بیوآکوا رو بذار کنار 

محصولات ایرانی شناخته شده بخر 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

هر کدومش رو تنها یک هفته استفاده کن

ببین کدومش به پوستت نمی سازه 

خوب می شد اگر بعضی خانم ها به جای مانتوی تنگ کمی هم به فکر قبر تنگ بودند!                                      حجاب يعنى یک زن بداند که چه بپوشد،کجا بپوشد، و برای که بپوشدولی امروزه کسانی‌که این را نمی‌دانندبه کسانی‌که این را می‌دانند، عقب مانده می‌گویند.‌‌‌‌
2804
من همه زار و زندگیم بایو آکوا هست ولی جوش نزدم

من زودی جوش میزنم. از این سرم چای سبز هم استفاده کردی؟ 

خدایاشکرت که یه نی نی تو دلم دارم تااینجاش خودت باهام بودی، ازاین بعدهم خودت مواظبش باش که سالم وصالح به دنیا بیاد... خدایا هرکی نی نی نداره به حق این ماه عزیز بهش بده وبه صلاحش باشه... 
از من میشنوی بیوآکوا رو بذار کنار محصولات ایرانی شناخته شده بخر

چیز خوب گرونه. بیوآکوا نسبت به قیمتش کار راه اندازه

بیواکوا به شدت برند بدرد نخوریه

اگه پوستت رو دوست داری استفاده نکن

8سالته...هفته اخر اسفنده...ساعت 10 صبح زیر پتوی گرم بیدار میشی هوا هنوز تاریکه میری پشت پنجره رو نگاه می کنی می بینی داره بارون میاد... پنجره رو باز می کنی بوی نم بارون تمام وجودتو پر میکنه... چند قطره بارون به صورتت می خوره... بوی غذای مورد علاقت کل خونه رو گرفته... زندگی هنوز زیباست ☘
هیچ کدوم سازمان غذا و دارو راجبش هشدار داده

هشدار واسه چی؟ 

2801