2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردی ک دماغشو عمل کنه

مرد نیس

تمام

حسین عاقبت ب خیرااا♥                                                چی گفتی تو گوش زهیرااا♥                                             حب الحسین بگن بریرااا♥                                                  بردی دل از راهب دیرااا♥

2803
خیلی معذرت میخوام الانم عمل کنین ی چیز دیگه میگن ک اول با ک شروع میشه اخرش با ی تموم میشه ی بچه هم س ...

چرا نمیفهممت؟

کلا نمیفهمم چی گفتی😐

دانشجوی کنکوری "😑" متاهلم "💞" درخواست دوستی نمیپذیرم "🧑‍🦯🕳" دوست داشتن تورا چگونه توصیف کنم؟ جز اینکه بگویم بی تو مرا نیست (A) ! "♥️" هرکی داره با غمی میجنگه که ما ازش بی خبریم؛ باهم مهربون تر باشیم "💜" فعلا میسازم؛ چه میشود کرد؟ مگر میشود دنیا را پاره کرد و از تویش خوشبختی در آورد؟ همین است که هست "💙" اگر کسیو فرشته دیدی، بدون تو بالش بودی "💚"

چرا نمیفهممت؟کلا نمیفهمم چی گفتی😐

اشکال نداره

اگه بازم امضامو پاک نمیکنین بگم این کاربری دست دو نفره ک وقتایی ک نمیخوان با کاربریه خودشون تاپیک بزنن راهنمایی بگیرن داخل این کاربری تاپیک میزنن ❤❤❤❤چرا همش پاک میشه اه 
2804
اره کلا متوجه شدم

😂😂

اگه بازم امضامو پاک نمیکنین بگم این کاربری دست دو نفره ک وقتایی ک نمیخوان با کاربریه خودشون تاپیک بزنن راهنمایی بگیرن داخل این کاربری تاپیک میزنن ❤❤❤❤چرا همش پاک میشه اه 
از بس مزاحمت اینجاد میکنن

این بنده خدا

چیکار ب کار کسی داشت

تاپیک زده بود،حالا هر کی دوس داشت بیاد هرکی ام خوشش نمیاد ،نیاد

این اقا از همون اول توی عنوان مطرح کردن ک آقا هستن

اون دوستمون اگه بدش میاد نیاد

تو چرا انقدر از مردا طرف داری میکنی؟؟ پیک می باشه؟؟؟

نمیدونم چ چرتی گفتی

اما این ادبیات و نوع قضاوتت و دیدگاهت

گویای شخصیتته

من دیگه جوابی نمیدم

تو خودت ،خودتو ثابت کردی

دیگم ریپ نزن