2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خیلی معذرت میخوام الانم عمل کنین ی چیز دیگه میگن ک اول با ک شروع میشه اخرش با ی تموم میشه ی بچه هم س ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها! رقصنده هایی که رقصشون گلوله اس تو صورت ستم🕊من برده داری را بر انداختم، به بدبختی آنان پایان بخشیدم. فرمان دادم که همه مردم در پرستش خدای خود آزاد باشند و آنان را نیازارند #کوروش بزرگ👑
2803
خیلی معذرت میخوام الانم عمل کنین ی چیز دیگه میگن ک اول با ک شروع میشه اخرش با ی تموم میشه ی بچه هم س ...

خیلی خوب توضیح دادی 🤣🤣🤣

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤.                                
2804
کیمیا خواننده مریض شد تومور گرفت برگشت ایران پیجش هم دی اکتیو کرد ولی واقعا خوب شد دماغش

اره تلگرامشو دارم،حتی یبار عکسمو براش فرستادم ،گفتم اخه انقدام ک میگن ،شبیهیم؟

دیدم سکرت بم پیام داد،گف دندونام ریخت دختر 

تو منی

یا من توام😅

مشکل جدی نداره اصن فقط اگه جراحی بشه 1 درصد نقصی توی چهرم نخواهد بود

خب اگه میخای زیاد مشخص نباشه طبیعی عمل من مثلا جایی که مشکل داره رو بده عمل کنن فقط که زیاد مشخص نباشه طبیعی باشه

چرا خب اگه آدم بتونه بی نقص باشه

از موقعی ک پسرا رفتن دماغ عمل کردن الان میبینیم گونه هم میکارن، مردونگیو کلا گذاشتین کنار الانم ک تو نی نی سایت پلاسین😂

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخوام دقیق بگم یازدهمین کاربری اینم بترکه باید برم سراغ سیمکارتای اعضای خانواده😂 تیکر بارداری نیس
اصلا شما برو تصویر بدون عمل کیمیا تاج‌زاد رو با بعد عملش مقایسه کنانگار یه آدم دیگسمن اصن نمیشناختمش ...

وای اره قبل عمل خیلی قیافش معمولی بوده

با این که دماغش بزرگ نبوده ولی مدلش جالب نبوده

2801